Skocz do zawartości
Forum

Niepokojące symptomy.


Rekomendowane odpowiedzi

Niepokoi mnie od dłuższego czasu wzmożone pragnienie i suchość w jamie ustnej, do badania OGTT mam jeszcze 6 tygodni, przyznam ze zastanawiam się czy nie zrobić już teraz. W skutek pragnienia jest bardzo duża częstotliwość oddawania moczu i tu kolejny niepokój bardzo intensywny, ostry zapach moczu. Początkowe badania w normie. Przyznam ze w sytuacji w jakiej jest nasz kraj oraz cały świat mam utrudniony kontakt z położnikiem, termin wizyty mam odległy, a niepokój narasta. Czy jest ktoś kto może mi jakoś podpowiedzieć co powinnam zrobić ? Dziękuje🙂

Odnośnik do komentarza

Witaj Radka2. Nie powinnaś się niepokoić,psychika też jest bardzo ważna w ciązy i powinnaś myśleć pozytwnie. Na pewno możesz się skontaktować ze swoim ginekologiem telefonicznie-porozmawiaj z nim, opowiedz o swoich problemach i może on Cię uspokoi, może zleci wcześniejsze przeprowadznie badania. Jeśli więcej pijesz, to normalne, że częściej korzystasz z tolaety, jeśli nie czujesz się wtedy estetycznie, możesz naszykować sobie mały ręczniczek i za każdym razem obmyć się choćby samą wodą, wtedy problem powinien zniknąć. Napisz jak się czujesz? Ja też bardzo dużo piłam w ciązy, z resztą przed ciążą też, dlatego byłam do tego przyzywczajona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...