Skocz do zawartości
Forum

Śluz po zapłodnieniu


Gość Aniaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Pewnie taki temat był już poruszany ale odświeżam :) od ponad roku staramy się z mężem o dziecko, 10 lat temu wraz z torbielą usunięto mi lewy jajowód niestety. W lutym tego roku przeszłam laparoskopowe usunięcie torbieli endometrialnej... Wizytę u ginekologa miałam teraz 17 marca, gdzie Pani prof. powiedziała że jest piękny pęcherzyk więc mamy działać poza tym też wszystko jest w porządku. Wczoraj wieczorem czyli już po owulacji zauważyłam mleczny rzadszy śluz, jest go dość dużo czy któraś miała podobnie? Czy może mieć to związek z zapłodnieniem?

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Hey, 

Ja jestem w 8 tygodniu ciazy (druga ciaza) kazda ciaza jest inna, po owulacji 3 dni jak nigdy zaczęły bolec mnie piersi oraz sutki nigdy w zyciu tak nie mialam, dodatkowo wysyp pryszczy, przetluszczajace sie wlosy i twarz sluzu mialam o wiele wiecej musialam zakladac wkladki do teraz jeszcze tak jest, oraz jeszcze przed okresem prawie zemdlalam, mialam uderzenia gorąca... W pierwszej ciazy objaw byl wymioty od samego poczatku i tylko to... A w tej burza hormonów. Niestety sam śluz nie jest wyznacznikiem ciąży. Moja sioatra ma 2 dzieci a jedyny objaw to jadla drozdzowki. Takze kazda ciąża jest inna. Mam nadzieję ze chociaz troche pomoglam. 

Odnośnik do komentarza
Gość Monia1402

Ania ja przy 1 ciąży miałam b.gęsty śluz od owulacji do terminu @, więc wiedziałam że nie przyjedzie bo to był "inny objaw" a w drugiej ciąży nie było śluzu po owulacji, może minimalnie lepki z dwa dni a później nic, miałam plamienie im.więc zrobiłam test i pozytywny.

Z moich obserwacji wydaje mi się że jak jest śluz mleczny rzadszy to niestety nie zwiastuje to ciąży.

Mam nadzieję że jednak się mylę i ci się udało 🤞🤞daj znać, kiedy masz mieć @?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...