Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam kochane? Któraś już zobaczyła dwie kreseczki i wyliczyła, że ma termin na grudzień? 😄 Ja w piątek zrobiłam test i blada kreseczka się pojawiła. Ostatnia om 24.02, więc termin wychodzi na 1 grudnia 😄

Edytowane przez EmDzej7

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8b0w6cz4j.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość M.w.

Hej ja też om 24.02

Termin byłby na 1 grudnia ale z testem czekam do jutra😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EmDzej7
4 godziny temu, Gość M.w. napisał:

Hej ja też om 24.02

Termin byłby na 1 grudnia ale z testem czekam do jutra😊

Wow, twarda jesteś, że tyle czekasz! 🙈 Ja się już doczekać nie moglam, żeby wiedzieć 😄 Trzymam kciuki za jutro ✊🏼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

25.III. Imieniny: Lutomysła, Lutogniewa, Sławobory, Wieńczysława i Wieńczysławy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Dziewczyny jak się czujecie? Macie jakieś objawy? Czy byłyście u lekarza żeby potwierdził ciąże ? Mi lekarka póki co kazała czekać (zrobiłam 5 testów - wszystkie pozytywne), ale oczywiście już się naczytałam ze nie ma się co cieszyć bo lekarz może nie potwierdzić ciąży...jak to jest u Was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Helena

U mnie 2 kreski w poniedziałek. Wcześniej zobaczyłam 2 na teście owulacyjnym. Termin wypada na 5 grudnia według internetowych kalkulatorów. Za tydzień mam wizytę u gina i się okaże wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość Helena napisał:

U mnie 2 kreski w poniedziałek. Wcześniej zobaczyłam 2 na teście owulacyjnym. Termin wypada na 5 grudnia według internetowych kalkulatorów. Za tydzień mam wizytę u gina i się okaże wszystko.

Za tydzień? To wcześnie? Ja według internetowego kalkulatora mam termin tego samego dnia, ale nie wiem czy w to wierzyć 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak w ogóle to cześć :). W poprzednich ciążach byłam w podobnym okresie u lekarza. To kiedy miałaś okres? Ja 28.02.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o objawy to ból podbrzusza i ból piersi, które wreszcie urosły 😉 wcześniej mega mdłości, ale już przeszły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kass

Cześć Wam ! :)
U mnie termin wyliczany na połowę listopada, więc troszeńkę wcześniej. Bardzo szybko zorientowałam się, że mogę być w ciąży (początkowo przez nabrzmiałe i baaardzo bolące piersi) jeszcze przed miesiączką, której później oczywiście nie dostałam. Testy pozytywne już po 2 tygodniach, na usg jeszcze za dużo nie było widać, ale badania na Hcg potwierdziły ciąże. Teraz 7 tydzień i codziennie inne objawy, piersi urosły niesamowicie, są bardzo tkliwe, poranne mdłości, okropnie zrobiłam się wybredna co do jedzenia, wzdęcia, poza tym mega zmęczenie, ale to każdego dnia w innej fazie, spadki energii i nocne pobudki, głównie na siku 😀
W przyszły czwartek mam pierwsze ważne usg wierzę , że wszystko będzie w porządku 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość Kass napisał:

Cześć Wam ! 🙂
U mnie termin wyliczany na połowę listopada, więc troszeńkę wcześniej. Bardzo szybko zorientowałam się, że mogę być w ciąży (początkowo przez nabrzmiałe i baaardzo bolące piersi) jeszcze przed miesiączką, której później oczywiście nie dostałam. Testy pozytywne już po 2 tygodniach, na usg jeszcze za dużo nie było widać, ale badania na Hcg potwierdziły ciąże. Teraz 7 tydzień i codziennie inne objawy, piersi urosły niesamowicie, są bardzo tkliwe, poranne mdłości, okropnie zrobiłam się wybredna co do jedzenia, wzdęcia, poza tym mega zmęczenie, ale to każdego dnia w innej fazie, spadki energii i nocne pobudki, głównie na siku 😀
W przyszły czwartek mam pierwsze ważne usg wierzę , że wszystko będzie w porządku 😊

Kasa a kiedy zaczęły Ci się mdłości? I jakie to dokładnie uczucie? Po prostu Ci niedobrze i wymiotujesz ? Czy boli cię żołądek ? Może głupie pytanie ale ja nie mam takich dolegliwości i zastanawiam się czy to przyjdzie z czasem...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, AKa91 napisał:

Kasa a kiedy zaczęły Ci się mdłości? I jakie to dokładnie uczucie? Po prostu Ci niedobrze i wymiotujesz ? Czy boli cię żołądek ? Może głupie pytanie ale ja nie mam takich dolegliwości i zastanawiam się czy to przyjdzie z czasem...?

Po prostu Cię mdli i nie chce Ci się jeść. Mogą być wymioty, ale nie muszą. Miałam tak, że jak mało zjadłam to było Ok, a jak więcej to mnie mdliło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EmDzej

U mnie prócz braku okresu żadnych objawów czy innych dolegliwości 😄 Na wizytę idę dopiero 15.04, bo chciałabym żeby było już słychać serduszko (to będzie 7+3, więc już powinno bić) Wcześniej tak naprawdę nie ma chyba sensu iść 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Helena napisał:

To Wasze pierwsze ciąże dziewczyny? Czy macie już dzieci?

Moja pierwsza pewnie dlatego tak świruje i nie dowierzam ze to możliwe 🙂 

4 godziny temu, Gość EmDzej napisał:

U mnie prócz braku okresu żadnych objawów czy innych dolegliwości 😄 Na wizytę idę dopiero 15.04, bo chciałabym żeby było już słychać serduszko (to będzie 7+3, więc już powinno bić) Wcześniej tak naprawdę nie ma chyba sensu iść 🤷‍♀️

Tez tak myśle, ale ten czas płynie tak wolno! Jeszcze z domu nie można wychodzić, każdy dzień wyglada tak samo. Nie wiem jak Wy ale ja pracuje zdalnie (conajmniej do Świat, a prawdopodobnie i dłużej) i odkąd zobaczyłam 2 kreski to nie myśle o niczym innym tylko o tym żeby jakiś lekarz w końcu mi to potwierdził.

Dziewczyny a czy idziecie na wizytę już do lekarza u którego chcecie prowadzić ciąże? Czym się kierowalyscie? Czy któraś z Was może jest z Warszawy i jest w stanie kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość M.w.

Zrobiłam w końcu ten test,wyszła jedna kreska ale okresu nadal nie mam,jak do jutra nie dostanę to kupie następny i we wtorek zrobię.

Gratuluję dziewczyny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, AKa91 napisał:

Dziewczyny a czy idziecie na wizytę już do lekarza u którego chcecie prowadzić ciąże? Czym się kierowalyscie? Czy któraś z Was może jest z Warszawy i jest w stanie kogoś polecić?

Ja idę do mojej stałej ginekolog, która prowadziła moje 2 poprzednie ciąże. Pracuje na Żelaznej w św. Zofii. Mogę ją polecić z całą pewnością. Przyjmuje w „Gabinetach na Łuckiej”.

Aka jeśli wyszły Ci 2 kreski to na 100% ciąża 😉

Edytowane przez Helena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Gość M.w. napisał:

Zrobiłam w końcu ten test,wyszła jedna kreska ale okresu nadal nie mam,jak do jutra nie dostanę to kupie następny i we wtorek zrobię.

Gratuluję dziewczyny:)

To dziwne... termin masz przede mną. Może jakiś za mało czuły test, albo miałaś później owulację. Masz jakieś objawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Helena napisał:

Ja idę do mojej stałej ginekolog, która prowadziła moje 2 poprzednie ciąże. Pracuje na Żelaznej w św. Zofii. Mogę ją polecić z całą pewnością. Przyjmuje w „Gabinetach na Łuckiej”.

Aka jeśli wyszły Ci 2 kreski to na 100% ciąża 😉

Czy mogę prosić imię i nazwisko Pani Doktor? Z góry dzięki! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, AKa91 napisał:

Czy mogę prosić imię i nazwisko Pani Doktor? Z góry dzięki! 🙂

Priv 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

czesc dziewczyny! dolaczam sie! :) om 26.02, termin 2.12. Poki co potwierdzone w klinice leczenia nieplodnosci badaniami beta hcg z krwi, na termin usg wciaz czekam, mam w srode i wychodze z siebie! :P Czy wy sie tez naczytalyscie tych wszystkich strasznych rzeczy w internecie i jestescie tak samo przerazone?

Co do objawow u mnie poki co tez nic, jedyniebrak miesiaczki i  ciagle odwiedziny toalety na siku. Poza tym zero nudnosci, bolu piersi czy zmeczenia. Ten brak objawow tez jest stresujacy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość Gosia napisał:

czesc dziewczyny! dolaczam sie! 🙂 om 26.02, termin 2.12. Poki co potwierdzone w klinice leczenia nieplodnosci badaniami beta hcg z krwi, na termin usg wciaz czekam, mam w srode i wychodze z siebie! 😛 Czy wy sie tez naczytalyscie tych wszystkich strasznych rzeczy w internecie i jestescie tak samo przerazone?

Co do objawow u mnie poki co tez nic, jedyniebrak miesiaczki i  ciagle odwiedziny toalety na siku. Poza tym zero nudnosci, bolu piersi czy zmeczenia. Ten brak objawow tez jest stresujacy 😕

Gratulacje Gosiu.

Mi wystarczy już czytania, mąż mi zabronił 😉 ja jestem 35+ i według internetu to w ogóle nie powinnam zajść w ciążę, a jak już to dziecko na pewno będzie chore 🙄🙄🙄 trzeba być dobrej myśli. Chcemy zrobić badania Nifty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Helena, no tak! jakby sie sugerowac tylko tym co pisza to faktycznie 90% z nas znalazloby jakies "ale" w kierunku swojej osoby. Badzmy dobrej mysli ❤️ 🙂 !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Gość Gosia napisał:

czesc dziewczyny! dolaczam sie! 🙂 om 26.02, termin 2.12. Poki co potwierdzone w klinice leczenia nieplodnosci badaniami beta hcg z krwi, na termin usg wciaz czekam, mam w srode i wychodze z siebie! 😛 Czy wy sie tez naczytalyscie tych wszystkich strasznych rzeczy w internecie i jestescie tak samo przerazone?

Co do objawow u mnie poki co tez nic, jedyniebrak miesiaczki i  ciagle odwiedziny toalety na siku. Poza tym zero nudnosci, bolu piersi czy zmeczenia. Ten brak objawow tez jest stresujacy 😕

Cześć Gosiu! Jestem dokładnie tak samo przerażona, przeczytałam ze po 12 tyg możliwośc poronienia spada do Ok 1% - może po tym czasie będę spokojniejsza...daj koniecznie znać po wizycie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia
52 minuty temu, AKa91 napisał:

Cześć Gosiu! Jestem dokładnie tak samo przerażona, przeczytałam ze po 12 tyg możliwośc poronienia spada do Ok 1% - może po tym czasie będę spokojniejsza...daj koniecznie znać po wizycie 🙂

czesc AKa91!, czyli nie jestem jedyna 🙂 Tez oczywiscie o tym czytalam, jednak do konca 12 tygodnia jeszcze duzo czasu... 😞 Udalo Ci sie dostac juz termin do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...