Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Witam, pisze bo bardzo się stresuje i liczę na odpowiedz, która w jakiś sposób rozwieje moje wątpliwości.

Okres spóźnia mi się już 4 dzień. Z chłopakiem nie współżyłam ale jego sperma miała kontakt z moimi miejscami intymnymi. Dla wszystkich takie zajście w ciąże jest absurdalne ale naczytałam się w internecie, ze jest taka możliwość. Pokłóciłam cię z chłopakiem. Do tego stresuje się wszystkim i zdaje sobie sprawę ze to może mieć wpływ na mój spóźniający się okres. Około 5 dni temu miałam plamienie. Myślałam ze to początek okresu jednak po jednym dniu zniknęło. Zauważyłam przed chwila ze znowu pojawiła się krew. Nie wiem czy to początek okresu czy kolejne plamienie. Nigdy nie pojawiało się to u mnie a wiem ze plamienie również jest objawem ciąży. Dodatkowo dzisiaj rano po wstaniu zrobiło mi się bardzo słabo. Czułam dziwne uczucie w podbrzuszu. Położyłam się i napiłam wody. Po 5 minutach wszystko przeszło i czułam się w pełni sił. Mogło to być objawem tego ze nie jadłam nic od wieczora. Testu jeszcze nie zrobiłam bo boje się wyniku i czekam cały czas na okres. Nie wiem co z aktualnym plamieniem które mam. Jeśli chodzi o zmiany w piersiach lub ochota na różne potrawy- nie wystąpiły u mnie. 

Będę wdzięczna za każda odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...