Skocz do zawartości
Forum

Trenowanie pamięci dla nastolatków


Gość AnnaKa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, szukam rodziców, którzy korzystają z kursów pamięci i koncentracji dla swoich pociech. Czy tego typu aktywności są faktycznie skuteczne?

Moja córka nie ma większych problemów z przyswajaniem wiedzy, ale chciałabym żeby miała okazję zdobyć wiedzę i jeszcze efektywniej się uczyć. Interesują mnie kursy wakacyjne - w roku szkolnym nie ma na to czasu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sara-kalisz

Sprawdziłam stronę wakacji SPW i poczytałam trochę o tych zajęciach i zapowiadają się naprawdę ciekawie. Moja córka nie do końca jest przekonana do takiego wyjazdu, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości będzie mi wdzięczna. 

Czy są osoby, które zapisały swoją latorośl na turnus  27.07 – 03.08.2020? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16/3/2020 o 3:20 PM, Gość Sara-kalisz napisał:

Sprawdziłam stronę wakacji SPW i poczytałam trochę o tych zajęciach i zapowiadają się naprawdę ciekawie. Moja córka nie do końca jest przekonana do takiego wyjazdu, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości będzie mi wdzięczna. 

Czy są osoby, które zapisały swoją latorośl na turnus  27.07 – 03.08.2020? 

Też się bardzo zastanawiam nad tym kursem dla dzieci. Wierzę, że do sierpnia sytuacja się ustabilizuje, a mój syn wyniesie z wakacji więcej niż tylko stracony czas przed tv. Kontaktowałaś się z nimi? Zapisy aktualne? :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...