Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała mi

Paulina 28 ,jestem 4 raz w ciąży i zawsze miałam objawy w pierwszej wymiotowałam od 6 tygodnia do końca ostatni raz jak na porodówkę jechałam ,przy drugiej miałam straszne mdłości i przy trzeciej też A teraz zupełnie nic A jeśli coś jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza

Mała Mi każda ciąża jest inna. Powiem Ci po mnie że dwie ciąże przeszłam bez żadnych mdłości i wymiotów. W pierwszej nawet lekarce płakałam że nic mi nie dolega to ona kazała mi się cieszyć a nie płakać i mam 2 zdrowe córki, teraz trzecia więc zobaczymy jak będzie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Paulina 28 napisał:

Nuta kochana, niestety ale mam swoje powody aby nie zalozyc FB 😊

Paulina, mozesz sobie zalozyc konto Wujek Stefan i tylko my bedziemy wiedzialy ze to Ty 😁 i oczywiscie nikomu nie powiemy ;)) chodz do nas ;))

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, też jestem w ciąży i chętnie dołączę 🤗 Lat 36, pierwsza ciąża stracona a teraz jestem w drugiej, mam nadzieję szczęśliwej ❤️

Ledwo żyję, zgaga, wymioty, mdłości, trądzik jak u nastolatki i do tego siwe włosy to moja codzienność 😂 Termin na 12.11. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy administrator grupy to Dominika? Chyba znalazłam 😊

Paulina 28-chodź tam do nas 🙏jest to wygodniejsze a bez Ciebie to już nie ta grupa 😞

Mała Mi - ja choć mam 29lat to dla mnie też to już ostatni dzwonek bo za 2 lata mam operację nogi i ortopeda mówił że jeżeli chcę urodzić to jedynie przed operacją a potem już nie mogę zachodzić w ciążę bo noga będzie się w ciąży bardziej niszczyć, terminy są odległe, a im jestem starsza tym gorzej będę znosić stan po operacji. A teraz już 3lata czekam. Zostały jeszcze dwa lata. Więc teraz jak wyliczyłam to w marcu byłby ostateczny termin żeby urodzić, trochę odchować i zrobić wszystkie niezbędne badania na operację tak na spokojnie. 

Odnośnik do komentarza

Też wysłałam zaproszenie. 

Nadal nie wiem co z moją ciążą, w zeszły poniedziałek miałam same pęcherzyki bez zarodka, a wizytę udało się dopiero na 19 kwietnia. Dzwoniłam jednak czy się nie zwolniło  coś wcześniej i udało się wbić na jutro, a dziś dostaje SMS bez wyjaśnienia, że wizyta odwołana. Załamać się idzie przez to, co się wyprawia w związku z wirusem, jak ciężko się dostać do lekarza. Na szczęście zadzwoniłam spytać o co chodzi i jak wytłumaczyłam swoją sytuację, to jednak będę mieć te wizytę. Tak więc trzymajcie kciuki (a te wierzące mogą się modlić) żeby jutro wszystko wyszło na USG ok, żeby była dzidzia z serduszkiem, bo tak się denerwuję i samą ciąża i zamieszaniem wirusowym 😭

Odnośnik do komentarza

Początek szóstego. Więc teraz będzie siódmy. Mam nerwy w strzępach już przez to wszystko. Był pęcherzyk ciążowy i nawet żółtkowy był, ale nic więcej. Pocieszam się tylko tym, że mam dłuższe cykle takie 31 do nawet 33 dni.

Odnośnik do komentarza

Bolesne piersi, lekkie mdłości, plamień zero, bóle czasami jak na okres. Boję się jeszcze bardziej przez to, że w styczniu pierwszą ciążę straciłam jako mega wczesne poronienie, w dniu terminu okresu zrobiłam test i już tydzień później było krwawienie i po wszystkim. Więc było wtedy puste jajo lub wczesne poronienie, ale przez to boję się jak nie wiem kolejnych ciąż, że znów będzie to samo. Ale póki co nie mam krawień żadnych, ostatni okres miałam 7.02, test robiłam 18.03 i wyszła gruba krecha, a to pierwsze USG było 23.03

Odnośnik do komentarza
Gość Mała mi

Ja też cały czas czuję ten strach bo w zeszłym roku w czerwcu mojemu dzidzisiowi poprostu przestało bić serduszko A teraz jestem właśnie na tym etapie ciąży. Dlatego bardzo dobrze rozumiem twoje obawy i strach bo czuję to przed każdą wizytą. Skoro masz objawy to powinno być wszystko w porządku sprubuj się tak nie denerwować bo możesz zaszkodzić bobasowi 

Odnośnik do komentarza

Też chętnie dołącze do was i waszej grupy, w koncu to dobre wsparcie 🙂 tym bardziej jak sie w koncu udalo 😉 Z obliczeń wychodzi 6 tydzien, w 7 tygodniu mam wizyte u gin i mam nadzieje ze bedzie cos widać, ale strach jest żeby wszystko było dobrze.. 

Witaj Ame90,widze że teraz na tej grupie 🙂 Jak zdrowie?

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Dołączę i ja jeśli pozwolicie. 

U mnie druga ciąża, o ile wszystko dobrze bo czekam na pierwszą wizytę. Termin na koniec listopada. Martwie się ostatnio bo objawy jakby ustąpiły. Miałam lekkie mdłości, zmęczenie l, bolesne piersi i ból brzucha jak na okres. Zostały tylko tkliwe piersi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...