Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Gość Paulina 28 napisał:

Cześć dziewczyny 

Ja mam termin na 04 listopada, w srode widzialam bijące serduszko. 

Jak sie czujecie? Byl ktos juz na usg? 

 

Ja byłam w czwartek na wizycie. Jest bijące serduszko 😁 również mam termin na 4 listopada

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28
2 minuty temu, Gość Nuta napisał:

Ja byłam w czwartek na wizycie. Jest bijące serduszko 😁 również mam termin na 4 listopada

Jeju jak fajnie, az sie ucieszylam 😁

To twoja pierwsza ciaza? 

Moja druga synek ma 9 lat takze troche będzie roznicy wieku 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Chętnie do Was dołączę. Test robiłam w dzień kobiet i wyszła mi gruba krecha.😊 10 marca byłam na usg ale... Pani  ginekolog nie jest pewna czy to nie ciąza bliżniacza i mam przyjść na iść 23 marca.... jestem w szoku

Odnośnik do komentarza

Dusia u mnie śluzu jest zdecydowanie więcej. I czasem bywa  zabarwiony na różowo.ponoć to normalne, przez hormony.Podobnie jak delikatne bóle brzucha.

W pierwszej ciąży też pojawiał się taki podbarwiony śluz.Ale nie z krwią tyko właśnie rózowy. 

Ja też nie mam za bardzo objawów ciąży.Nie mdli mnie,  nie jestem senna.Spokojnie, każda z nas jest inna.

Odnośnik do komentarza

Dusia co so sluzu to mialam go duzo przed spodziewanym okresem, ktory na szczescie nie nadszedl, wiedzialam przed okresem ze jestem w ciazy ponieważ mialam duzo sygnalow ze sie udalo 4 dni przed okresem test pozytywany, ale moja sioatra urodzila 2 razy i nie miala zadnych objawow... Szczesciara aaa jedne co miala to ochote na drozdzowke w jednej o drugiej ciazy 😁

Odnośnik do komentarza

Kurczę nie potrafię dodać zdjęcia, bo mam z usg. Widać 2 pęcherzyki o różnej wielkości.jak pójdę w przyszły poniedziałek to ma być już widać serduszko. Więc wszystko będzie oczywiste.

Trochę jestem przerażona... To moja trzecia ciąża. I pierwsza wpadka🤪  martwię się bo jestem już po 40 te i bliźniacza ciąża może być wyzwaniem. Oby tylko wszystko było dobrze.

Sama wyliczyłam sobie datę porodu na 5 listopada.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Matymka napisał:

Kurczę nie potrafię dodać zdjęcia, bo mam z usg. Widać 2 pęcherzyki o różnej wielkości.jak pójdę w przyszły poniedziałek to ma być już widać serduszko. Więc wszystko będzie oczywiste.

Trochę jestem przerażona... To moja trzecia ciąża. I pierwsza wpadka🤪  martwię się bo jestem już po 40 te i bliźniacza ciąża może być wyzwaniem. Oby tylko wszystko było dobrze.

Sama wyliczyłam sobie datę porodu na 5 listopada.

Gratulacje!  Zycze duzo zdrowka i spokoju

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Matymka napisał:

Widać 2 pęcherzyki o różnej wielkości.jak pójdę w przyszły poniedziałek to ma być już widać serduszko. Więc wszystko będzie oczywiste.

Trochę jestem przerażona... To moja trzecia ciąża. I pierwsza wpadka🤪  martwię się bo jestem już po 40 te i bliźniacza ciąża może być wyzwaniem. Oby tylko wszystko było dobrze.

Tyle radości:) będzie dobrze!

 

Dziewczyny, mówiłyście już komuś o ciąży, czy czekacie do wizyty?

Macie jakieś książki do polecenia? Jest tego tyle...

Odnośnik do komentarza

U nas wiedzą póki co tylko rodzice 🙂 po wizycie u ginekologa chcemy powiedzieć reszcie bliskiej rodziny. 

Strasznie chciałabym mieć już to za sobą i mieć pewność, że będzie ok. Tym bardziej, że nie wiadomo jak będzie z tymi wizytami w obecnej sytuacji. Zazdroszczę dziewczyny, które macie już to są sobą 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Dziewczyny, mimo ze wiem ze jest dobrze to i tak sie boje bede spokojna jak bedzie 10 tydzień 😁  ale jestem dobrej mysli. Kochana jeżeli masz przeczucia ze to bedzie synek to mysle ze tak będzie, ja z synem to dalabym sie pokroic ze bedzie syn  😁 mam nadzieje ze teraz tez tak jest i bedzie corka 

Odnośnik do komentarza

Witam opowiem wam moja historie mam 23 lata z mężem się nie zabezpieczamy ale nie mamy jakiegoś ciśnienia na dziecko jak będzie będziemy szczęśliwy jeśli nie też będzie dobrze przyjdzie to za jakiś czas. Ostatnio okres miałam 1 lutego cykle mam regularne 28/29dni. Robiłam kilka dni temu testy i były negatywne. Więc postanowiłam dziś 16 marca (46dzien cyklu) wybrać się do lekarza. Lekarz powiedział że to nie torbiel bo jakiś rok temu miałam. Lekarz przepadał mnie powiedział że jajeczka nie ma i widział coś bo to powiedział ale też usłyszałam że to "może ciaza" nic nie potwierdził tylko że widzimy się w piątek. Czy któraś z was tak miała? Postanowiłam zrobić test i negatywny ale sprawdziłam te wcześniejsze chociaż wiem że po czasie się nie powinna i widać pod światło tam blade kreski ale dzisiaj w tym nie. Zaczekam do piątku ale nie wiem co mam myśleć pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...