Skocz do zawartości
Forum

Cc czy poród SN ??


Gość MamaDwójki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaDwójki

Z góry przepraszam jeśli taki temat już tutaj był... 

Chciałabym aby wypowiedziały sie mamy, które rodziły i przez cc oraz siłami natury, które mają porównanie. Wiem że każda kobieta jest inna i każda inaczej przeżywa itd ale moze ciut rozjasni mi sie w glowie...

Dwa porody miałam siłami natury, teraz jestem w kolejnej ciąży i zastanawiam się na cc.  Mam przepukline i chirurg powiedział że mogę mieć przez to cc ale jeśli bym chciała to mogę również rodzic naturalnie... zależy ode mnie co wolę..  No i teraz się zastanawiam... 

Proszę o rady 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

To kwestia indywidua. Wiele kobiet twierdzi twierdzi że lepsze cc bo nie boli i szybko się goiły. Zazdroszczę im bo moja cesarska w porównaniu do sn jest dla mnie traumą i nigdy bym się nie zdecydowała na cc bez bezwzględnych wskazań.  Pół roku dochodzilam do siebie po cc, po sn trwało to zdecydowanie krócej. Musisz sama ocenić jak u Ciebie z gojeniem się ran i wogóle. Przypuszczam że będą tu skrajne rady. Ja gdybym miała wybór to zdecydowanie próbowałabym sn bo boli w trakcie porodu, a nie długi czas po, kiedy musisz się zajmować noworodkiem, który niekoniecznie będzie spał 22 h na dobę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/3/2020 o 7:32 PM, Gość MamaDwójki napisał:

Z góry przepraszam jeśli taki temat już tutaj był... 

Chciałabym aby wypowiedziały sie mamy, które rodziły i przez cc oraz siłami natury, które mają porównanie. Wiem że każda kobieta jest inna i każda inaczej przeżywa itd ale moze ciut rozjasni mi sie w glowie...

Dwa porody miałam siłami natury, teraz jestem w kolejnej ciąży i zastanawiam się na cc.  Mam przepukline i chirurg stomatolog powiedział że mogę mieć przez to cc ale jeśli bym chciała to mogę również rodzic naturalnie... zależy ode mnie co wolę..  No i teraz się zastanawiam... 

Proszę o rady 🙂

Chyba jednak naturalnie,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...