Skocz do zawartości
Forum

Blada kreska na teście ciążowym


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tydzień temu powinnam dostać okres ale niestety nie ma go do dziś.. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test- był negatywny. Dwa dni później go powtórzyłam - również był negatywny. Okresu jak nie było tak nie ma, więc dzisiaj rano zrobiłam kolejny test - nie wiem czy mam zwidy ale wydaje mi się, że widzę drugą kreskę... Miałyście taki przypadek? 

IMG_20200304_143540.jpg

IMG_20200304_143647.jpg

Odnośnik do komentarza

U mnie też tak było kreska taka blada, że jak ją pokazałam przyjaciółce to mi popukała w czoło i mówi ciąży z tego nie będzie. A dziś jestem mamą 3latka🙂 pamiętam że test powtórzyłam za 3 dni i kreska była mocniejsza. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4/3/2020 o 2:37 PM, m.nacia napisał:

Cześć, tydzień temu powinnam dostać okres ale niestety nie ma go do dziś.. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test- był negatywny. Dwa dni później go powtórzyłam - również był negatywny. Okresu jak nie było tak nie ma, więc dzisiaj rano zrobiłam kolejny test - nie wiem czy mam zwidy ale wydaje mi się, że widzę drugą kreskę... Miałyście taki przypadek? 

IMG_20200304_143540.jpg

IMG_20200304_143647.jpg

Dwa dni temu zrobiłam test i pojawiła się bardzo blada druga kreska. Dzisiaj powtórzyłam test i druga kreska jest również blada. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Grażyna0104 napisał:

07.03.2020 zrobiłam test i pojawiła się bardzo blada druga kreska. Dzisiaj powtórzyłam test i druga kreska jest również blada. Jestem po dwóch poronienieniach. Ostatnio 18.10.2019 Mam już swoje lata i to ostatni moment dla mnie. Tak długo się staram. 

Jaki test robiłaś? U mnie testy płytkowe nie zdawały egzaminu.. Z porannego moczu druga kreska wychodziła mega blada - ledwo widoczna. Kupilam w rossmannie 2 testy "facelle" za 6 zł i zrobilam wieczorem bo nie moglam wytrzymać. Tutaj juz byly piękne dwie kreski. Moze spróbuj z tym testem? 

IMG_20200309_122219.jpg

IMG_20200309_122320.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Wercia_91

Czesc dziewczyny mam podobna sytuacje. Dzisiaj teoretycznie powinna przyjść @. Zrobiłam test ciążowy i jest bardzo słabiutka kreseczka. Wczoraj beta wyniosla 9,47. Martwi mnie ta beta. m.nacia czy ty robiłaś betę jak wyszły II kreski na teście? Jaka miałaś wartość? 

Odnośnik do komentarza

Beta jest pozytywna więc jest Pani w ciąży. Poziom bety jest okej. Niski bo do zapłodnienia mogło dojść później. Zazwyczaj po potwierdzonym teście robi się betę A po 48h robi się kolejne badanie, by zobaczyć czy prawidłowo wzrasta. 

Gratuluję 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...