Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda podobnie, więc chyba jednak test jest pozytywny. Wiem, że w niektórych aptekach są dsotępne testy ciążowe z krwi, do których próbki pobiera się podobnie jak przy badaniu cukru we krwi,możesz sprawdzić jeszcze takim lub najlpeiej udać się do laboratorium i zrobić normalny test z krwi, wtedy będzie najbardziej wiarygodny. Na początku ciązy u lekarza też może nie być z byt wiele widać. Czekasz na dzidziusia czy jest to dla Ciebie raczej zaskoczenie? Jeśli mogę zapytać oczywiście

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wywijaska napisał:

Wygląda podobnie, więc chyba jednak test jest pozytywny. Wiem, że w niektórych aptekach są dsotępne testy ciążowe z krwi, do których próbki pobiera się podobnie jak przy badaniu cukru we krwi,możesz sprawdzić jeszcze takim lub najlpeiej udać się do laboratorium i zrobić normalny test z krwi, wtedy będzie najbardziej wiarygodny. Na początku ciązy u lekarza też może nie być z byt wiele widać. Czekasz na dzidziusia czy jest to dla Ciebie raczej zaskoczenie? Jeśli mogę zapytać oczywiście

 

Zaskoczenie, ale pozytywne 😄

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, majakowalska napisał:

Zaskoczenie, ale pozytywne 😄

Ale nie miałam żadnych objawów. Nigdy nie wymiotowałam, owszem miałam nudności, ale były one wywoływane głodem. Miesiąc temu dostałam krwawień, które trwały tydzień. Były takie brązowe i "lekkie". Później dostałam jakiejś infekcji intymnej, bo okolice miałam zaczerwienione i swedzialy. Miałam wtedy śluz koloru zielonego. Parę dni temu powinnam dostać okres i pierwszego dnia dostałam krwawień też takich lekkich, brązowych.

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciąży też nigdy nie wymiotowałam i nie miałam nudności, jedyną różnicą jaką wtedy zauważyłam była większa wrażliwość na zapachy, zwłaszcza te nieprzyjemne - nie powodowały mdłości, ale odczuwałam je bardziej intensywnie. I całą ciążę czułam się bardzo dobrze. Trochę mnie martwi ta infekcja i zielone upławy, nie byłaś z nimi u lekarza? Może teraz warto się wybrać? Pierwszą miesiączkę mogłaś jeszcze mieć w miarę normalnie

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wywijaska napisał:

Ja w pierwszej ciąży też nigdy nie wymiotowałam i nie miałam nudności, jedyną różnicą jaką wtedy zauważyłam była większa wrażliwość na zapachy, zwłaszcza te nieprzyjemne - nie powodowały mdłości, ale odczuwałam je bardziej intensywnie. I całą ciążę czułam się bardzo dobrze. Trochę mnie martwi ta infekcja i zielone upławy, nie byłaś z nimi u lekarza? Może teraz warto się wybrać? Pierwszą miesiączkę mogłaś jeszcze mieć w miarę normalnie

 

Nie byłam z tym u lekarza, mój błąd. Wyczytałam w internecie, że ten zielony śluz to wynik infekcji lub ciąży. Pomyślałam, że to infekcja bo dawno nie uprawiałam seksu jakiś miesiąc. Moim objawem teraz od kilku dni jest ból podbrzusza. Ból występował podczas infekcji i nadal występuje, ale to chyba normalne(?)

Odnośnik do komentarza

Ból podbrzusza jest normalny, macica przygotowuje miejsce dla małego lokatora :). Ja też czasami borykam się z infekcjami i radzę sobie z nimi swoimi sposobami, zamiast biegać do ginekologa. Bicie serduszka można usłyszeć dopiero po 6 tygodniu, czasami po 8, więc może być jeszcze za wcześnie gdybyś poszła do lekarza

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, majakowalska napisał:

Zrobiłam dwa testy i wskazują na pozytywne, ale druga kreska nie jest tak mocna jak pierwsza. 

received_497273464551962.jpeg

Ja w pierwszej ciazy mialam taką  kreske i to byl 4 tydzien wiec gratuluje po cichu. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, majakowalska napisał:

Czy kolor tej drugiej kreski na jakieś znaczenie? Może określić w którym tygodniu jestem?

Tego niewiem ja tylko pisze jak bylo u mnie. Idz zrob badania na hcg i bedziesz wiedziala ktory tydzien 

Odnośnik do komentarza

hej, moja sytuacja…
Od 3 miesięcy biorę duphaston na uregulowanie cykli (od 16 do 25 dc). Pierwsze 2 cykle z tabletkami trwały równe 27 dni. W tym miesiącu zaczęliśmy z partnerem starania o dziecko. Termin ostatniej miesiączki 17 kwietnia, owulacja wg kalendarzyka 30 kwietnia. Do tej pory brak miesiączki, chociaz od piątku pobolewa mnie podbrzusze i piersi. Test robiony w niedziele wieczorem negatywny (29 dc). Możliwe ze test był zrobiony za wcześnie? Czy raczej cykl się wydłużył? Jak myślicie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...