Skocz do zawartości
Forum

Czyżby upragniona ciaza


Gość Izabela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taka pewna myśl otóż Moje cykle to zazwyczaj 30-33 dni 🙂 Ostatni okres miałam 1 Lutego według kalendarza w Aplikacji owulacja była planowana na 18 lutego kolejny okres powinien być 4 Marca współżyłam z moim K❤️ Od 14-16 Lutego który skończył we mnie po owulacji od 21 zaczęły bolec mnie piersi ze nawet się dotknąć nie mogę jak nigdy mam ostatnio takie skurcze macicy jak przed okresem które po chwili przechodzą więcej śpię mam zachcianki dziwne temp około 36.8-37 nie wiem już co mysle a do okresu daleko 😞 . Martwię się bo jeśli to nie ciaza chce podjąć leczenie :/ Boje się robić test żeby się nie rozczarować dlatego narazie chce zrobić wywiad pomiędzy kimś 

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej można! ja właśnie miałam pierwsze objawy przed miesiaczką która nie nadeszła 🙂 A co do objawów to 2 dni po owulacji zaczął mnie dziwnie pobolewac brzuch tak jak na miesiączke i zalał mnie bialy śluz po wyschnięciu na wkladce był  żółty najpierw był taki jak krem do rąk A potem wyglądał jak śluz płodny zmieszany z tym białym i było to naprawdę dużo to dało mi do myślenia bo zawsze przed @ miałam biały śluz ale był jak pasta taki suchy i tylko w środku .Dosłownie raz mnie zemdliło rano zaraz po przebudzeniu .Trzy dni przed planowaną @ dostałam rozwolnienia  A bułkę podbrzusza zmieniły się w takie uczucie rozpierania .W dzień @ pojawił się lekki ból głowy i zaczęły mnie piersi boleć aktualnie jestem 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki i test wyszedł pozytywny piękna kreseczka 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...