Skocz do zawartości
Forum

Szybki wypływ mleka


Gość Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któraś miała problem z szybkim wypływem mleka, gdy maluch zaczyna ssać z piersi leci jak z psikawki. Maluch nie nadąża krztusi się. Pozycja pod górkę nie wchodzi w grę bo maluszek nie lubi i denerwuje się jeszcze bardziej. Czy któraś też tak miała? Czy to minie? Czy są sposoby na wolniejszy wypływ mleka ? 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, najlepiej przed przystawieniem malucha najpierw odciągnąć trochę mleczka. Masz go na razie bardzo dużo i stąd taka reakcja, później już będzie lepiej. Jeśli nie masz laktatora i nie będziesz umiała sama odciągnać mleka, to polecam zwykły, kupiony w aptece firmy Sanity-kosztuje około 10 złotych, a bardzo dobrze odciąga. Mnie nie raz ratował z oprasji przy nawale mleka 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia R.

Hej. Powtórzę się - odciagnij trochę przed karmieniem, żeby te pierwsze duże wytryski już "poszły". Ręcznie albo laktatorem. Ja też tak miałam i próbowałam karmić "pod gorke" Ale i tak mleko tryskalo:) pociesze Cię, że to mija i trochę się unormuje. Moja Mała ma 8 tygodni i jest trochę lepiej. Także spokojnie- piersi przyzwyczaja się do tego ile mleka potrzebuje Twoje dzieciatko.  Z drugiej strony - ciesz się że masz dużo mleczka 🙂 gorzej jakbyś nie miała 🙂 możesz odciągnąć i zamrozić na "gorsze" chwilę 🙂 Będzie dobrze !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...