Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Krolka

2 wczesne poronienia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od stycznia staramy się z partnerem o dziecko. Zarówno w styczniu jak i lutym miałam plamienia implantacyjne zaczynające się na około 2 dni przed miesiączką. Niestety po tym następowało silne krwawienie z mocnymi skurczami brzucha. Tym razem było jeszcze gorzej. Ale od początku:

4 lutego byłam u ginekologa na badaniu. Po zrobieniu USG powiedział, że pęcherzyk czeka na zapłodnienie i dzisiaj mamy z partnerem "działać". Miesiączkę powinnam dostać 18 lutego, ale od 16 lutego miałam plamienia implantacyjne. Najpierw malutka różowa plamka, potem brązowe plamienia. W dniu spodziewanej miesiączki tych plamień pojawiło się jakby więcej i już czułam zaniepokojenie. Podczas plamień miałam także podwyższoną temperaturę, mdłości i ślinotok. 

Niestety dzisiaj (20 luty) obudziłam się o 4 rano z silnym skurczem macicy, pobiegłam do łazienki i gdy tylko usiadłam usłyszałam jak coś dosłownie wpada do toalety. Na papierze pojawiło się mnóstwo skrzepów i wiele krwi. Trochę mnie to podłamało, bo to już druga taka sytuacja i boję się, że tak będzie za każdym razem.

Mieliście podobne sytuacje? 

Napomknę, że planujemy nasze pierwsze dziecko, mam 30 lat i od lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy i hashimoto, ale jestem pod opieką endokrynologa i wyniki TSH mam w normie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

A skąd masz pewność, że to poronienia (Prędzej jak juz ciąża biochemiczna... bo @ jak rozumiem przychodziła w terminie? ) ?? Robilas bhcg? Skrzepy też o niczym nie świadczą. Te plamienia to wyglądaja po prostu jak rozkrecajaca się miesiączka. Ja plamilam czasem tydzień przed @ a czasem kilka dni a czasem od polowy cyklu. Sprawdź też progesteron, może być niski i też powodować plamienia przed okresem. To bardzo ważne przy staraniach. Ja przy 3 ciążach zauważyłam tylko 1 raz klasyczne plamienie implantacyjne, kilka dni przed spodziewana miesiączka, różowy śluz, trwało to może kilka godzin 1 dnia, potem już bylo czysto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Bibs w 100%. Skąd wiesz że byłaś w ciąży skoro nie zrobiłaś Bhcg z krwi czy z moczu?Przy poronieniu nie ma skrzepów-ani przed ani w trakcie ani po... to zwyczajnie @

Jeśli cię to niepokoi że to poronienie to zrób bete dla pewności.

Edytowane przez Rysia06
Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Betka

Dwa cykle starań, bez potwierdzenia, że w ogóle doszło do zapłodnienia a później terminacji to jeszcze nie tragedia, ja starałam się 5 cykli ;( dwa cykle przed zajściem stosowałam prefert vaginal, wspomagał zapłodnienie no i udało się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...