Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Accurateiu

Jaki dywan najlepszy do domu?

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani mam dylemat.

Jaki dywan i jaka długość włosia?

Najbardziej przytulny i taki jaki bym chciała dywan do salonu, to taki miękki i z długim włosiem. Do tej pory zawsze miałam dywany z krótkim włosiem, które często sprzątam, bo mam alergie, Dodatkowo mam dwa koty.
Czy ktoś z Was ma w takiej sytuacji w domu dywan z długim włosiem, daje rade? Czy lepszym wyborem będzie dywan o krótkim włosiu, a nawet pleciony?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 1 kota, nie mam alergii i nie mam dywanów 😉

Przy kotach, jeśli już dywan, to tylko z krótkim włosiem. Ale jeśli masz alergię to chyba lepiej nie mieć dywanów, bo będą potęgować alergię. Zdrowie najważniejsze 🙂

• Lubię to 1

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje za podpowiedz. 

Troche wyposrodkowalam. 😄 

Ja to jestem z tych, co chcą wszystko na raz.  👸  😉 

A uwielbiam wnetrza z dywanami, a wrecz kazde bez ladnego dywanu nie powinno istniec. 

Znalazlam takie rozwiazanie, dywany nowoczesne https://sklepeureka.pl/pl/p/Dywan-Nowoczesny-bezowy-kremowy-z-polyskiem-3D/594  , ponoc, przy tych co maja uczulenie na kurz, tez daja rade, przy regularnym sprzataniu.  

Zobaczymy czy sie sprawdzi tak dobrze, jak dobrze o nim mowia. 

Na pewno jeszcze napisze, po pewnym czasie uzytkowania, bo moze informacja przyda sie dla innych poszkodowanych alergiamii. 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...