Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Blanczka

Krwawienie tydzień przed miesiączką

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blanczka

Witam . Na tydzień przed planowana miesiączka pojawiło się u mnie krwawienie zywoczerwona krwią które trwało około 3 dni. Co może byc tego przyczyna ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może @ przesunęła się w czasie, może byłaś w ciąży i doszło do poronienia, może  doszło do jakiegoś zakażenia. Dużo może być powodów, najlepiej z ginem skonsultować.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goha

A jest powód do tego by sądzić, że może to być ciąża? współżyłaś bez zabezpieczenia? może właśnie to przesunięcie w okresie, może masz, albo właśnie zaczynasz mieć nieregularne cykle? Idź do lekarza, a później pomyśl nad antykoncepcją, która będzie bezpieczna, ale nie będzie ingerowała w hormony i cykle, ja od porodu mam diafragme dopochwową, początkowo miałam ja bo karmiłam, teraz mam bo jest wygodna i bezpieczna dla mnie i mojego organizmu, a daje duże poczucie bezpieczeństwa nawet przy głębokich pozycjach nie przesuwa się i nie wypada  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...