Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magda

Pomysły na szybki obiad?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość biggosia

u nas dzisiaj kurczak pieczony, najszybsza sprawa, ważne żeby mieć dobre mieso, ja kupilam w carrefour kurczaka z chowu wybiegowego, w sklepie miał oznaczenie jakość z natury, jeśli korzystacie z aplikacji to teraz jest zniżka na wszystkie produkt z takim oznaczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzemsa

ja nie mam wyrzutów jak czasami coś zamówię online, sięgam też po gotowce, nawet zupy, krakus ma bardzo dobry żurek, dodaje tylko posmażony boczek i jajka na twardo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elcia

Też bym jakąś mrożonkę wrzuciła na ruszt. Ale zawsze zupa krem, choćby pomidorowa może być - ze 2 puszki pomidorów, bulion jaki lubisz (z kostki czy słoiczka), zmiksować, doprawić, do tego kapka śmietany świeża pietruszka i podpieczona bagietka zrobi robotę, a i mąż będzie zadowolony, bo złapie coś na pierwszy głód. A potem niech coś sam ugotuje 😉 choćby danie z mrożonki właśnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tttunka

U mnie w domu też często korzystamy z mrożonek bo wiadomo oboje z mężem pracujemy, a dzieciom jeść trzeba dać, lepiej żeby to były zdrowe ale mrożone niż ciągle zamawiana pizza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anyżkowaa

Najszybciej i smacznie to ryż z kurczakiem i sosem słodko kwaśnym [reklama usunięta], ja uwielbiam i mogę jeść to ciągle 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata84

Ja też często nie mam czasu na gotowanie, ponieważ zdarza mi się zostawać w pracy do późna. Zazwyczaj kupuję wtedy jedzenie w restauracji [reklama usunięta]. Serwują tam m.in. pyszne makarony, naleśniki i sałatki. Jest to dla mnie proste i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu jestem w stanie zaoszczędzić wiele czasu i nerwów.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

np - ćwiartka z kurczaka - wrzucasz do piekarnika w woreczek - dodajesz do tego marchew, ziemniaki, seler, buraki czy co tam kto lubi - 30-40 minut i obiad gotowy. Od czwartku np ćwiartki w promocji w Carreffour po 3,49 z aplikacją. Ja tak planuje obiady - z promocji i czasami na szybko. Choć na szybko to można i pierogi kupić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na rozgrzanej oliwię smażymy cebulę, następnie dodajemy czosnek, papryczkę chili (jeśli lubimy). Wrzucamy też pomidory suszone i oliwki. Dodajemy sól, pieprz, oregano i inne ulubione przyprawy / zioła. Na końcu makaron spaghetti al dente wrzucamy do patelni z warzywami i przez około 2 minuty wszystko razem mieszamy i smażymy. Na koniec przekładamy na talerz, posypujemy natką pietruszki, parmezanem lub płatkami drożdżowymi nieaktywnymi. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie posiłki to moja specjalność 😁 Na obiad bardzo często robię  makarony z różnymi sosami np. passatta pomidorowa ze słoika (zdrowsza niż z puszki - zwłaszcza dla dzieci i kobiet z problemami hormonalnymi), cebulka, czosnek - posiekane i podsmażone na oliwie, do tego oliwki czarne lub zielone i mozzarella. Czasem biorę też po prostu pesto z dobrym składem lub wyjmuję z zamrażarki domowe pesto i dodaję do makaronu, plus do tego pomidorki i np. mozzarella lub nasiona słonecznika. Takie danie jest też świetne z kaszą np. bulgur!
[usunięta reklama]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

👉JeszFresh.pl
👉JeszFresh Insta
Dietetyk online dla kobiet, par i rodziców.
Pomagam osiągnąć prawidłową masę ciała oraz poprawić zdrowie.

1729066100_To-Dietetyk-Online-JeszFresh.thumb.jpeg.e5630630d26a75a54de4e3d8b5b6d28c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz problemy z brakiem pomysłów na obiad i z brakiem np. czasu na gotowanie to dieta pudełkowa rozwiąże to wszystko 🙈 Moja ulubiona to Kuroniowie Diety 😍 dzięki niej nie dość, że mam zawsze co zjeść, to jeszcze schudłam 5 kg 😁 Mój obiadek dla zachęty 😘 

IMG_8789.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja proponuje krokiety a do tego barszczyk - taki przynajmniej będzie u mnie. Krokiety będą w promocji w Carrefour od poniedziałku - 2,95 za opakowanie. U nas na pewno jakiegoś dnia w tygodniu kupię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Skylar

Gnocchi smażone na maśle z dużą ilością czosnku, pod koniec dorzucić pomidorki koktajlowe  na wierzch posypać parmezanem albo drobno posiekanym serem żółtym, mozzarellą..co kto woli

Makaron w sosie śmietanowo-szpinakowym z dużą ilością czosnku +pomidorki koktajlowe do tego na wierzch łosoś (mogą być brzuszki, bo dają super posmak) i na wierzch ricotta

Cukinia faszerowana mięsem mielonym albo kaszą jaglaną w sosie pomidorowym, na wierzch mozzarella i do piekarnika

Lubię też zupę grzybowa i różnego rodzaju  potrawy z suszonymi grzybami  [usunięta reklama].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilka

U mnie dzieciaki lubię mięska w sosiku więc taki pomysł na pulpeciki  [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość FryderykPierwszy

Pulpety w sosie pomidorowym (mieso mielone) plus kopytkie ziemniaczane plus surowka.

Knedle ryzowe ze sliwka (latem) na deser.

Kluski leniwe posypane cynamonem podane obok musu jablkowego (latem).

Mieso z szynki b/k pokrojone do gulaszu paprykowego podane obok z puree ziemniaczano marchwiowym.

Schabowy w panierce jajecznej, ziemniaki przyprawione curry, surowka z salaty z majonezem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość teresa

Ja też muszę powiedzieć, że jak nie mamy czasu to zaglądamy do ulubionej restauracji [reklama usunięta]. Codziennie inne danie lunchowe. Koniecznie spróbujcie jak mieszkacie blisko.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arendelka

Ja nie gotuję. Nie lubię i nie mam na to czasu. Zdecydowałam się na dietę pudełkową [reklama usunięta].  Chudnę na niej, jestem najedzona i ogólnie nie mogę narzekać. Catering dietetyczny to dobry sposób na oszczędności i czas dla siebie.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...