Skocz do zawartości
Forum

Wczesne objawy ciąży czy może okresu?


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kobietki od kilku miesięcy staram się z narzeczonym o dzidziusia. Mam za sobą jedną ciążę pozamaciczna i jedno samoistne poronienie. Mam cykle 32 dniowe, okres dostałam regularnie 21.01. Przytulanki były 02/03/04.02. Przez ból prawego jajnika który miałam 06/07.02 wnioskuję że wtedy miałam owulke. Piersi od 20 dc mam wrażliwe, przy dotyku czuję lekki ból, sutki stały się większe i bardziej miękkie (zazwyczaj stały jak antenki jak to mówi mój facet :P)  a od wczoraj (22dc) co jakiś czas czuję bardzo leciutkie klucie jajnika co jakiś czas przez chwilę. Tylko że kluje mnie lewy jajnik zamiast prawy z którego zostalo uwolnione jajeczko. Od dwóch dni mam również wahania nastroju i szybko się denerwuje. Czy to mogą być pierwsze objawy ciąży czy może raczej to już wczesne objawy okresu który ma nadejść 22.03? Na test za wcześnie, ja dalej staram się wsłuchiwać w swoje ciało, nigdy przedtem takich objawów nie miałam. Piersi i podbrzusze bolało mnie zawsze na około 4/5 dni przed okresem.  Jak myślicie mogę być w ciąży ? Możecie napisać o swoich pierwszych objawach przed miesiączka i testem ciążowym, chętnie poczytam 😄
Całuje was ciepło i czekam na odpowiedzi! 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...