Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, czyżby wcięło cały wątek? Na wszelki wypadek zakładam nowy i zapraszam Mamy z tetminem na wrzesień 2020 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Motylek86

Dziwne, ale faktycznie  też nie znalazłam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

12.II - imieniny: Radzima i Trzebiesławy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gusior

Jak się czujecie 🙂

Jak tam usg?

Ja idę w piatek.

Dwa tyg temu był pęcherzyk teraz mam nadzieję że już będzie serduszko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część dziewczyny trochę mnie tu nie było. Ciekawe co się stało z naszym wątkiem Ja byłam na pierwszej wizycie w zeszły piątek i maleństwo miało 0.72 cm teraz wizyta we wtorek. Chodzę taka śpiąca i wiecznie zmęczona ze to jakaś masakra.Nie da się normalnie funkcjonować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny 😊 u mnie 7 t 5 D.
W zeszły piątek usłyszałam serduszko, nasze szczęście miało 1,08 cm 😊 Na usg wyglądał jak mały fistaszek. Juz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Jeśli chodzi o objawy, to standardowo mdłości, w sobotę był największy kryzys, resztę  dni da się funkcjonować no i zmęczenie. Mogłabym spać cały dzień. Miewacie biegunki ? Bo chyba ten objaw martwi mnie najbardziej... 

mininka - dostałam wiadomość, ze odpowiedziałaś na mój wątek w tamtej grupie, ale nie da się odczytać, występuje błąd wiec chyba tamta grupa przepadła... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika89

Dziewczyny, czy wy też odczuwacie twardnienie brzucha? Mi dokucza najczęściej wieczorem. Trochę mnie to martwi, a wizyta u lekarza dopiero za kilka tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!

Widzę, że wcięło stary wątek, szkoda bo już miał kilka stron, mam nadzieję, że ten nie zniknie:) U mnie zaczął się 12 tydzień (11+2), termin na 1 września. Jestem po teście SANCO, wyniki prawidłowe no i wyszło, że będzie chłopczyk:) Bardzo się cieszę, bo mam już córkę 15 letnią z poprzedniego związku.

W dniu 14/2/2020 o 10:18 AM, Gość Monika89 napisał:

Dziewczyny, czy wy też odczuwacie twardnienie brzucha? Mi dokucza najczęściej wieczorem. Trochę mnie to martwi, a wizyta u lekarza dopiero za kilka tygodni...

Monika, ja biorę nospę od początku ciąży, w poprzedniej ciąży też brałam i teraz jak tylko czuję, że coś mnie "ciągnie" itp to od razu biorę na wszelki wypadek. Myślę, że to normalne objawy, ale sama jestem przewrażliwiona i cały czas się zastanawiam czy wszystko jest dobrze:)

W dniu 12/2/2020 o 9:07 PM, monia1992 napisał:

Chodzę taka śpiąca i wiecznie zmęczona ze to jakaś masakra.Nie da się normalnie funkcjonować 

Monia, mam to samo, ale chyba już powoli mija. Mój partner się śmieje, że w ciąży nic tylko śpię i śpię:) Podobno po 13-tygodniu wiele z takich objawów mija na jakiś czas.

We wtorek kolejne USG, nie możemy się doczekać no i oczywiście cały czas się martwimy czy wszystko dobrze.

P.S. Napisałam do adminów w sprawie zaginionego wątku, może coś z tym zrobią..:)

Edytowane przez Val

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć  dziewczyny, 

Kurdę nie moge sie do tego forum przekonac... 

Ja rosne powoli. Tak jak Val mam termin na 1.09 tak z oststniego usg wyszło. 

Mdłości jak sa to są... Nie mijają. I nerwica mnie roznosi hahah wszystko mnie denerwuje, narzeczony w szczególności... 

Musze iść powtórzyć cukier bo za wysoki wyszedł i chyba mi cukrzyca ciążowa grozi niestety... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

20. II. Imieniny: Lubomira, Ludmara, Ludomiła, Ludomira, Siestrzewita, Ludmiły i Ludomiły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie obecne i przyszłe Mamusie 😍
Jestem aktywna położną i właśnie kończę studia magisterskie. Zwracam się do wszystkich z ogromną prośbą o pomoc w wypełnieniu krótkiej, anonimowej ankiety, która posłuży mi do napisania mojej pracy magisterskiej.  Z góry bardzo wszystkim dziękuję i życzę dużo radości i zdrowia w tym pięknym stanie błogosławionym 🥰

Link: https://forms.gle/pcLhAcTsMyMqRPup7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

23. II. Imieniny: Będomira, Będzimira i Wędziemira

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...