Skocz do zawartości
Forum

KTG


Gość Lovela90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lovela90

Witam serdecznie, 

 

Mam pytanie dotyczące zapisu KTG w 34 tygodniu. Zapis mieścił się mniej więcej w przedziale 140-170 natomiast położna stwierdziła, że dziecko pobudzone i dopytywała czy przechodziłam przeziębienie, czy miałam gorączkę, czy jestem po jedzeniu (nie przechodziłam żadnych infekcji, a jadłam 2 godziny wcześniej). Na moje pytanie czy zapis jest ok, odpowiedziała, że okej ale te pytania mnie zaniepokoiły. Czy to tętno jest prawidłowe? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Napisałaś, że czułaś, że dziecko się przeciągało i wierciło, na ktg zapis mógł być wtedy intensywniejszy i może dlatego położna zasugerowała o jego pobudzeniu. Ale jeśli położna stwierdziła, że jest ok, to tego się trzymaj, bo twoje zdenerwowanie odczuwa dzidziuś. Gdyby zapis ktg był nieprawidłowy, to położna na pewno by cię do domu nie puściła.
Przy najbliższej wizycie wynik ktg możesz jeszcze skonsultować z ginem.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Dziubalą,gdyby było coś nie w porządku,zostawili by Cię na patologii na obserwacji.

Ja w pierwszej ciąży na KTG miałam bardzo słabe zapisy- wręcz w drugą stronę,prawie cały czas maleńkie amplitudy. I zostawili mnie w szpitalu a wyszłam dopiero z córka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...