Skocz do zawartości
Forum

Wysypka u miesiecznego niemowlaka


Gość Bountymartini

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bountymartini

Dziewczyny moja miesięczna córeczka w wieku 2 tygodni dostała wysypkę na policzkach. Pierwsza diagnoza pediatry to trądzik niemowlęcy, nic nie robić samo zejdzie. Niestety wysypka zaczęła się rozprzestrzeniać, kolejna diagnoza pediatry to uczulenie na białko zmienić mleko. Córka jest na butelce. Od początku była na mleku hipp, lekarz zmienił mleko na nutramigen, wytrzymała na tym mleku 2 dni bo bardzo po nim wymiotowała, wróciliśmy do hipp. Wczoraj byliśmy u alergologa, który stwierdził, że to trądzik plus może przegrzanie... Nie chce podważać diagnozy lekarza ale ta wysypka wygląda coraz gorzej a już nie wiem co robić. A może panikuje? Ma ją praktycznie na całym ciele, najbardziej buzia, za uszami, szyja, ramiona, ręce i klatka piersiowa. Są to małe czerwone krostki plus grudki i zaognione plamki. 

Odnośnik do komentarza
Gość Karola2101

U synka też była wysypka. Najbardziej policzki i klatka piersiowa. Za uszami i platkami uszu szorstka skóra.. Podejrzenie AZS po czym inna lekarka powiedziała, że to wychodzą u dziecka hormony.. kazała myć dziecko w szarym mydle i przecierać twarz rumiankiem. Ja mydlilam mydło i zostawiłam na chwilę na twarzy i klatce żeby chwilę podziałało..utrzymywalo Sue to do 3go miesiąca i  przeszlo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...