Skocz do zawartości
Forum

Cesarka


Gość Natalka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 2 ciąży. Panicznie boję się porodu , ponieważ pierwszy przebiegł okropnie. Mianowicie urodziłam przez wywołanie w 40tyg , nie odeszły mi wody został przebity pęcherz,  wody były okropnie zielone...rozwarcie długo nie było prawidłowe,  zaczęło zanikac tętno, i co i dostałam następną oksytocyne w kroplowce. Po godzinnych meczarni rozpoczął się poród,  byłam już tak wymeczona że nie byłam w stanie urodzić,  lekarz i polozne zaczeli się wydzierac że udusze własne dziecko, wyprosili męża z sali, lekarz odsunal sie i z calej siły nacisnal na brzuch,  dziecko wyskoczyło niestety że złamanym barkiem A ja cała popekalam bo nikt mnie nie rozcial. Niestety złamanie spowodowało dalsze komplikacje u syna... stąd moja wielka niechęć i ogromny strach przed naturalnym porodem czy po tym co przezylam mogę żądać cesarskiego cięcia przy drugim porodzie. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Możesz pójść do psychologa po zaświadczenie że boisz się porodu i wtedy Ci zrobią cc. 

Współczuję takiego porodu, teraz bym tam nie poszła. Poszukaj jeszcze super położnej, która pomoże Ci przełamać strach. I tam bym już nie rodziła. 

Odnośnik do komentarza

Współczuję Ci przeżyć a to że się boisz to oczywiste. 

Po zaświadczenie możesz iść ale do psychiatry. Opowiedzieć będziesz musiała niestety cała historie związana z porodem ale napewno Ci da. Psycholog nie może chyba wystawić bo nie jest lekarzem. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilla36

Jak już planujesz mieć cesarkę, warto mieć podstawową wiedzę na temat pielęgnacji blizny po niej. Bardzo ważne jest aby mieć tą wiedzę, żeby nieświadomie nie robić sobie krzywdy. W tym celu warto zaglądać na stronę: https://zagojeni.pl/ gdzie można znaleźć mnóstwo tego typu porad, tym bardziej, że artykuły są tak lekko napisane. Na pewno nie raz wykorzystamy tą wiedzę w życiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...