Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślałam, że w ciąży będę księżniczką i będzie mąż spełniał moje zachcianki, coś ugotuje, podłoży mi pod nos, ale niestety...jak sama nie ugotuje, nie kupię, to nikt się mną nie zainteresuje 😉 tak samo prosiłam się przez całą ciążę o masaż i ani raz mi nie zrobił, zawsze zmęczony. Życie to nie bajka, a to co pokazują w serialach to można sobie wybić z głowy, że ktoś w środku nocy jedzie na maka, bo żona w ciąży ma zachciankę- dobre sobie 😀😀😀

Ale trzymam głowę wysoko i nie załamuję się, bo mimo wszystko mam bdb męża, a jakieś tam wady ma każdy... Wiadomo, że teraz człowiek w szczególności potrzebuje uwagi i miłości, bo hormony szaleją i w głowie mętlik, ale co się narobi 😞😞 trzeba brać to co los przynosi. U mnie tylko mama by mnie rozpieszczała i spełniała moje zachcianki ciążowe, ale nie udało się... także tak 😊

Odnośnik do komentarza

Gratuluję rozpakowanym mamusiom:-)

My w czwartek wrociłysmy do domu, i powiem wam ze jak weszłam do domu, i mój młodszy synus zaczął wołać mama, mama.. z taką minką przejętą i stęsknioną to aż się poryczałam, za nim tęskniłam najbardziej bo ma dopiero rok i osiem miesięcy. 

A nasza mała Natalia jak narazie tylko je i śpi, prawie wogole nie placze:-) mam nadzieję że jej się nie odmieni:-)  jest taka słodka ze wszyscy zakochaliśmy się w niej:-) 

Odnośnik do komentarza

Mama2020, świetna wiadomość. Gratuluję 🥳

Paula.c przynajmniej wyrzuciłaś złe emocje z siebie i zawsze jest trochę lżej na duszy. 

Ja od dzisiaj nie biorę magnezu i zobaczymy czy coś to pomoże wywołać skurcze a od poniedziałku sprzątanie, gotowanie i spacery, bo wizja takiego planowanego przyjazdu do szpitala mnie martwi. 

Odnośnik do komentarza

Paula ja juz marze tylko o tym zeby nie dotrwac do wywolywania, reszta wszystko jedno kiedy, przytulanek probowalam, nie sprawdzily sie poki co, dzis byly 2 konkretne spacery, jeden przed chwila, ktory mnie wykończył i zobaczymy. A co do twojego męża, jedno z was musialo by chyba odpuścić (czasem my musimy byc madrzejsze i działa to potem w dwie strony na plus), bo szkoda zebyscie witali maluszka w takim nastroju jaki narazie wam towarzyszy. Powiedz mu juz bez emocji ze oczekujesz tego i tego i koniec już kłótni, bo to ma byc dobry a nie zly dzien 🙂

Smillerka ja juz tez próbuje co sie da i nic, a za kazdym razem jak przychodzi wieczór to sobie mówię byle nie dzis, bo marze tylko zeby isc spac 😂 

Kate ciekawe czy ci pomoze odlozenie magnezu, bo mi odlozenie i magnezu i nospy ja widac nic nie pomoglo...

Mama20 gratuluje i zdrówka dla was!

Odnośnik do komentarza

Kryska moja b.dobra znajoma tez ma taka różnicę miedzy dziecmi, przez pierwsze 2 lata byla wykonczona i wypoczywala tylko w co drugi weekend, kiedy jechala na 2 dni na uczelnie, ale teraz (2 i 3 podstawowa) sobie chwali, życzę więc dużo sił i wypoczynku kiedy tylko sie da 🙂 no i super ze juz w domu

Odnośnik do komentarza

Jejku ale z nas desperatki 😉 no ale tonący brzytwy się chwyta. 

Jeszcze trzy tygodnie temu lekarz kazał mi na siebie uważać to leżałam plackiem całe dnie. Teraz zmiana planów o 180°. Mi teściowa mówiła, że dwa razy zaczęła rodzić po myciu podłóg oczywiście na kolanach 🙂 , moja mama po myciu okien. Smillerka nie wiem czy nam coś pomoże ale przynajmniej w domach będzie czysto i pachnąco, seksu wystarczy nam do końca roku 🙃 a w nogach będą zakwasy. 

Odnośnik do komentarza

W pierwszej ciazy jak bylam juz 40t3d wydawalo mi sie, ze pomogla mi stymulacja brodawek, bo po pierwszej próbie odeszly mi wody, chociaz teraz próbuje i tego i nic sie nie dzieje, wiec myślę ze po prostu to sie musi samo zacząć i tyle, jednym wczesniej innym później, a to ze akurat wczesniej sie "cos" robiło zeby przyspieszyc i akurat wyszlo to pewnie po prostu przypadek, no ale człowiek i tak bedzie próbował, bo co innego pozostaje 🙂

Odnośnik do komentarza

Mnie strasznie boli podczas zbliżeń, wiec odpuściłam sobie... Dom mam ogarnięty, ale tylko na kilka dni, bo później z powrotem będzie syf 😀
Dzisiaj pojechałam sama po wyniki i chciałam pochodzić po mieście, ale taka byłam słaba, że ciężko mi było się skupić na czymkolwiek, wiec wróciłam na swoją bezpieczną wiochę i tutaj skoczyłam do spozywczaka 😀 Teraz prześladuje mnie myśl, że jak gdzieś pojadę dalej samochodem to jak mnie złapią skurcze to nie dojadę do domu...

Odnośnik do komentarza

Mi polozne w szkole rodzenia mówiły, że stymulowanie brodawek pomaga, ale jak już jest akcja porodowa, a wcześniej nie... a znowu lekarka kazała mi to robić, chociaż to nic przyjemnego robić to z taką intensywnością jaką mi demonstrowała... co my kobiety musimy przejść, facet tylko wykonał najprzyjemniejszą czynności i to by było na tyle 😀 a później się urodzi i podobny/na do taty...

Odnośnik do komentarza

Mi też mówiły, że stymulacja brodawek to już w trakcie akcji. 

Aż pojechaliśmy połazić do galerii, by obejrzeć telewizory, coś tam jakieś skurcze niby są, ale nie sądzę, by coś dzisiaj miało się dziac. 

Faktycznie z nas desperatki 😂 

W ogóle mam ostatnio dziwne przemyslenia. Jak dziecko wypchnie jakąś kończynę czy część ciała, to ona się wydaje taka koścista, że aż mi się nie chce wierzyć, że może mieć 3300. Naprawdę można zwariować na tej końcówce. 

Odnośnik do komentarza

Gratuluję nowym mamusiom! Może znów będzie owocny weekend 🥰

Ja jestem całymi dniami na nogach i o ile jeszcze kilka dni temu miałam skurcze o których tu pisałam, tak teraz chyba trzeci dzień zupełna cisza. Czuję jedynie kłucie w kroczu i ogólny ból podwozia, że jie mogę chodzić ani zrobić siusiu 😵

Odnośnik do komentarza

Martyna wszystkiego najlepszego dla ciebie i maluszka😘 Serdeczne gratulacje😘! Super! Też bym prosiła tak jak Sylwia żebyś napisała jak to CC, jak się czujesz i dlaczego musiałaś je mieć? Gratulacje raz jeszcze!

Ja zaczynam jutro 39tydz i nic😕 nic a nic. Nawet jednego słabego chociażby skurcza przepowiadajacego jeszcze nie doświadczyłam do dnia dzisiejszego a co mówić o czopach czy wodach... Nic, zero, null😕 Jak tak dalej pójdzie to dociągne do grudnia nawet😉 

Jedyne co to od trzech dni jakby brzuch mnie lekko bolał na okres ale i to nie jestem pewna bo odkleilam taśmy z pleców co je przyklejane miałam od lipca i być może bolą mnie te moje dyski w dole kręgosłupa? Pierwszy raz ich nie mam tak długo bo chyba ze 3dni już. Nie jestem w stanie stwierdzić nawet co mnie boli😕...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...