Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama2Ania

W moim szpitalu tez prawie nic nie zapewniaja, planuje spakować jedną walizke, a jak sie nie pomieszcze to jeszcze torbę podręczna na bibleoty. Przy pierwszym porodzie mialam dwie torby jak pisze Qnia, a teraz planuje połowę walizki dla mnie, drugą polowe dla córci. Mimo korony w moim szpitalu mozna dowozic rzeczy bez problemu, tak chyba jest w kazdym szpitalu.

Odnośnik do komentarza

AC dzięki, kręgosłup jak przestaje boleć bo przechodzi stan zapalny to mam spokój jakiś czas. Z reguły ten "spokój" trwa około pół roku i z powrotem zastrzyki i leżenie. Oby było ok. 

Lulu jak chcesz to mogę polatać czy podzwonić po aptekach w moim mieście i jeśli będzie ten lek to ci wykupić i wysłać kurierem. Może będzie szybciej?

Wczoraj miałam baby shower. Było ze mną 7 dziewczyn. Dom w balonach, super zdjęcia i posiedzieliśmy do 3 rano:) Dostałam fajną pościel z wyszywanymi srebrnymi literami, pampersy, ciuszki, kocyk itd. Fajnie było. Ostatnio przez pandemie rzadko widuję przyjaciół, potrzebowałam takiej babskiej imprezy.

A co do walizki to ja biorę nie wielką walizkę. Ciut większą od kabinowej ale nie aż tą ogromną. Wystarczyła mi poprzednie dwa porody to i teraz wystarczy. Choć z drugiej strony wtedy mąż mógł przychodzić codziennie i coś przynieść jak brakło a teraz nie wiadomo... Może wziąć większą?

Jutro przychodzi moja zamówiona na wymiar piękna biała szafa do pokoiku Natanka! Miesiąc czekałam. W końcu sobie to wszystko poukładam bo stoi w kartonach na podłodze. Będę dopiero wiedzieć co w sumie mam a co brakuje.

U mnie 25+6.

Wizyta u ginekologa gdzie będę znać wagę w czwartek

Odnośnik do komentarza

Ja biorę 2 torby bo jednej dużej po prostu nie posiadam 😂 A i lubię mieć wszystko rozdzielone itp. (Taki mój mały konik) choć dużo nie będę pakować.

U mnie 26+2 I powiem Wam, że dziś totalnie się załamałam psychicznie. Za tydzień w niedzielę (26) mam być chrzestną i nie mogę znaleźć żadnej sukienki w której dobrze bym wygladała i się czuła. Normalnie od tygodnia chodzę po sklepach i szukam i we wszystkim wyglądam jak ogromny wieloryb bez kształtu. Nie mam już siły, najchętniej zamknęłabym się w domu i nie wychodziła do samego porodu. Z dnia na dzień wyglądam coraz gorzej 😭. Przepraszam musiałam się komuś wygadać.

Odnośnik do komentarza

Qnia, ja też planowałam wielkie, ciuchowe zakupy a w ciągu 8 godzin kupiłam klapki i zwykłą koszulkę 😒. Niby tyle jest rzeczy w tych sklepach ale jak przychodzi do kupienia czegoś konkretnego to nie ma w czym wybierać. Dobrze, że przyjechałam do Wawy przy okazji, bo jakbym miała przejechać ponad 100 km za dwiema rzeczami to bym się chyba zapłakała. Z hitów to ostatnio popłakałam się, że mój mąż źle odkurzył w łazience🤣.Biedny żalił się kolegom z pracy i jednomyślnie stwierdzili, że to humory ciążowe. 

Odnośnik do komentarza

Mój facet jest akurat pod względem moich wybuchów bardzo wyrozumiały i wspierający. Dzielnie ze mną chodzi do wszelkich sklepów, dla syna sam wybiera często rzeczy na "późniejszy" czas, takie od 9msc, bo "ładne i przyda się". W poniedziałek będziemy pewnie jeździć po całej Wawie w poszukiwaniu czegoś w czym poczuję się sobą i w czym poczuję się kobieco.

Kate właśnie zwykłe koszulki kupiłam w h&m i czuję się w nich super, może dlatego że są obcisłe. Ja miałam figurę klepsydry. Wszystkie ciuchy dopasowane w talii, bo biodra szerokie i teraz tak trudno mi się przestawić. Nogi muszę zakrywać praktycznie do kostek bo mam blizny po operacji kolana, a większość sukienek z ładnym wzorem i górą są przed kolano. Dłuższe są poliestrowe albo takie workowate, już taniej mi wyjdzie worek jutowy po kartoflach kupić A efekt uzyskam podobny 🙁

Kurcze nawet nie zdążę już nic on line zamówić. Choćbym nawet dwa tygodnie temu zamówiła to teraz pewnie nie wyglądałoby już tak dobrze, bo mój brzuszek bardzo szybko rośnie. 

Edytowane przez Qnia
Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia86

Paula tak sobie właśnie myślałam o twojej imprezie wczoraj 😁 czy w końcu udało się wam ja zorganizować 🎉🎊 i super że się udało! 

Qnia mam nadzieję że znajdziesz jeszcze sukienkę marzeń w której będziesz czuła się piękna😁👗🤰

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny, przepraszam za wczorajsze żale. 

Wczoraj miałam dzień gdzie płakałam oglądając kreskówkę, w której rodzina zrobiła baby shower ciężarnej 😋

Paula zazdroszczę imprezki. U mnie niestety nie będzie takiej imprezki, ale uważam że to fajna sprawa. Mogłaby być bardziej propagowana w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Hej, jestem troszkę zmartwiona. Od piątku ruchy dziecka są bardzo rzadkie i bardzo delikatne. Jak wcześniej czułam mocniejsze kopniaki tak teraz jest delikatne muśnięcie. ( o ile w ogóle występuje) czasami nawet ruchy nie występują. Nie pomaga jedzenie ani nic słodkiego. W czwartek byłam na USG i było wszystko super. Używając detektora słychać ładnie bicie serduszka i tętna.
Nie wiem czy się martwię nie potrzebnie, czy po prostu dzidzia ma takie leniwe dni? Miałyście tak bądź macie? Wizytę mam dopiero 27.07.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama2Ania

Moja mała tez miewa leniwe dni, wczoraj caly dzien bylam sama w domu, cisza to i mała spokojna, dopiero jak starsza córka wróciła wieczorem to mala w brzuchu zaczela sie ruszać. Dzis juz wiecej, ale tez juz inaczej niz jeszcze kilka dni temu, takie dni no i tego miejsca bedzie ubywac, wiec ruchy tez bedziemy inaczej odczuwac. Serduszko slyszalas, wiec nie masz sie czym martwic.

Odnośnik do komentarza

U mnie też Jasiek ma czasami spokojniejsze dni.

Jutro idziemy na kinderparty do koleżanki córki. Mam nadzieję, że jakoś wytrzymam i mnie nie zamęczą dzieciaki 🙂

Agnieszka, mniami, smaka mi narobiłaś. Jutro jak doprowadzę córkę do przedszkola, to wstąpię do cukierni 🤩 Chociaż przydałoby się trochę odstawić słodycze, bo brzuszek rośnie w zastraszającym tempie 😊

IMG_20200719_191546.jpg

Odnośnik do komentarza

AC dzięki za zdjęcie pięknego brzuszka 😘 Ja słyszę ostatnio od znajomych że mam brzuch jak przed porodem...:( Już zaczęłam się sama martwić że może i faktycznie coś jest nie tak... Ale nic typu wielowodzie mi nie dolega żeby brzuch był wielki z tego względu. 19lipca zaczynam w końcu trzeci trymestr to jak ma być? Ludzie zawsze się przyczepią. Za mały, za duży, za okrągły, za spiczasty, ech. Nie ma co brać do serca. Wyglądamy pięknie:) 

Ja w takiej luźnej sukience jak twoja;)

Dziewczyny dawajcie brzuszki:)!

2020-07-19_22.38.52.jpg

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

f2w3s65gtu09goaw.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mama2Ania

Brzuszki macie piękne, a komentarzami innych nie ma sie co przejmowac, moj w sumie tez jest dosc nisko usadzony, kazda z nas jest innej budowy, wiec inaczej te brzuszki rosną, grunt ze w srodku zdrowe dzidziusie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia86

Śliczne brzuszki 😁. Wszystkie jesteśmy piękne bez względu czy brzuszek nisko wysoko, mały czy większy 💓

Właśnie się zorientowałam ze nie mam ani jednego zdjęcia z okresu ciąży🤔. Hmmm... 

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia86

Ślicznie 😁 kupiłaś coś? Jak sukienka? Ja dziś byłam na przeglądzie u dentysty. Było borowanie 🥴 oj biedny synek w brzuchu tak szalał przez te halasy🤦‍♀️. Aż musiałam go zabrać na lody później i na szmaty. Kupiłam za całe 13 zł nowiutkie krótkie spodenki h&m. Polowanie udane. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...