Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Paula_ ładny brzusio 😊

Natka_ ja ostatnio też plamiłam pisałam tu do dziewczyn i dzwoniłam do ginekologa zapisał duphaston 3*1 później przeszło. Teraz w niedzielę miałam znowu plamienie też z nitkami krwi ale już nie dzwoniłam... Może zadzwoń do swojego lekarza.

 

Odnośnik do komentarza

 

Mokka, gratulacje 😘 super, że udało się zobaczyć płeć. Zazdroszczę dziewczynki 😍 Ja miałam wczoraj i niestety lekarz nie powiedział, chyba jeszcze nie był pewien. A wolę się nie nastawiać, dopiero jak będzie na 100% 🙂

Odnośnik do komentarza

Paula c drugie, mam syna12 latka 😁 ale narazie jakoś specjalnie nie skacze z radości na wieść o rodzeństwie 🤷‍♀️

Asia93 doktorek powiedział, że wiadomo to nie na 100% bo jest dość wcześnie ale jakoś tak czuję, że to dziewczynka bo zupełnie inaczej było jak byłam z synem w ciąży. Tak czy siak najważniejsze że zdrowe 🙏  teraz jeszcze tylko ta pappa nieszczęsną 

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj jestem po USG genetycznym i wszystko wygląda super 🙂 markery chorób genetycznych bez zarzutów. Dzidzia ma 7,13cm i wychodzi na większą  niż z wyliczeń  miesiączkowych (wg om mam dzisiaj 12t4d a wg usg 13t2d). Bobo narazie wygląda na chłopczyka (Wg lekarza 70%) ale pewność będzie w maju (Z córeczką było identycznie...na USG w 12 tygodniu info że pewnie chłopak, a kolejne już zdecydowanie pokazywały dziewczynkę...więc sie nie przywiązuję do tej oceny 😉 )

Mam filmik z badania więc super było moc to pokazać mężowi i się razem pocieszyć 😄

Oczywiście się złamałam i zrobilam test Pappa, jutro mają być wyniki...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluję dobrych wieści po usg genetycznym. Mokka moja 12- letnia córa też za bardzo nie pała szczęściem że nie będzie rodzynkiem ale na pewno gorzej by to zniosła gdyby okazał się chłopak a tu na 75% dziewucha.

Asia u mnie też na usg dzidzia wyszła większa o 3 dni i termin na 19.10. Jutro powinnam mieć też opis pappa i mam też stresa.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Marzi83 napisał:

I ja wczoraj miałam USG prenatalne 🙂 dzidzia ma już 7,1cm i na 90% to chłopak 😅 liczę jeszcze, że na kolejnym USG prenatalnym okaże się dziewczynką 🤣 

Najważniejsze, że maluszek zdrowy! 

Gratuluje chłopczyka 😉 niestety ta zmiana płci u płodu to raczej w jedną stronę działa. Dziewczynka lubi pokazać ogonek ale chłopcy przeważnie zostają chłopcami 😊

Odnośnik do komentarza

Badania prenatalne robi się 11-14 tc, ale zazwyczaj to lekarz prowadzący wskazuje kiedy zrobić je najlepiej. Mnie np. powiedziała żeby zrobić je w 12 tc, ponieważ dzidzia rośnie odpowiednio od terminu ostatniej miesiączki. Takie badania robią na nfz od 35rż - usg genetyczne+pappa.

Odnośnik do komentarza

Bylam na prenatalnych. Wszystko w porządku ❤️ Obie nóżki zdrowe, obie rączki, serduszko bije książkowo 164min. Żadnych wad doktor nie stwierdził, wszystko jak się należy ❤️

Płci nie bardzo mógł podpatrzeć bo dziecko trzyma pępowinę między nogami ale według niego to co sterczy koło nóżek to siuraczek:)

21.01.2008 - córka
10.10.2012 - synuś
19.05.2019 - Aniołek:( (8 tc)

f2w3s65gtu09goaw.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluję wam a w sumie nam wszystkim udanych badań!

Ktoś jeszcze czeka na prenatalne? Kto nie miał?

Kate, ja bardzo chciałam zawsze znać płeć, nie wytrzymałabym:) Zawsze czekałam kiedy w końcu to badanie się uda, na którym w końcu się dowiem:)? A moja dwójka nie bardzo chciała się ujawnić zawsze. Córka w 6mcu dopiero a syn w 8. W drugiej ciąży syn tak ukrywał co ma że do 8mca był Oliwią, dopiero w 8mcu okazał się Oliwierem 😉 Teraz mam nadzieję że chłopiec zostanie chłopcem 😉 A ty masz jakiś typ? Liczysz na chłopca czy dziewczynke?

Odnośnik do komentarza

Zawsze chciałam mieć chłopca ale nie wiem czemu 😂. Rodzina mojego męża obstawia tak samo ale już moi rodzice, rodzeństwo i znajomi - dziewczynkę. Boję się "rozczarowania" płcią dziecka jeśli tak to mogę nazwać ale z drugiej strony fajnie jest mieć niespodziankę. Teraz sobie myślę, że i tak nie mam wpływu na to kto się urodzi więc co to za różnica czy chłopiec czy dziewczynka. Jakoś wytrzymam do końca października. Zobaczymy kto miał rację. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zlapalam dola:( ostatnio u lekarza bylam 4tyg temu. W pon wizyta. A ja panicznie boje sie ze uslysze cos zlego.. :(:( nawet boję sie glosno powiedziec o swoich obawach:( po prostu to dziecko bylo dlugo wyczekiwane i gdyby teraz bylo coś nie tak... A czuje sie no mało ciazowo:( zostaly tylko zaparcia. Piersi nie bola. Mdlosci brak juz. Nic nie kluje i nie ciagnie. ;(:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...