Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

🙂

Badanie robię w przychodni na ul. Meissnera.

http://idealistgin.pl/

Na stronie nie mają  informacji o koronawirusowych zawirowaniach, ale rozmawiałam z recepcją i na wizytę mam przyjść sama, dbają o to by pacjentki nie tłoczyły się w poczekalni więc zapewniają odpowiedni odstęp czasowy między wizytami i co ważne wciąż działa u nich punkt pobrań (można zrobić Pappa, Nifty itd). Zapisałam się na 15.04 (12t3d) chyba tydzień temu więc nie ma tragedii z terminami.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia86
Godzinę temu, Gość Asia napisał:

🙂

Badanie robię w przychodni na ul. Meissnera.

http://idealistgin.pl/

Pewnie powiesz ze jestem wariatka panikara ale tak na wszelki wypadek zadzwoniłam tam i się umówiłam. Strasznie się boje ze się nie wyrobię z tym badaniem jak zacznę szukać za tydzień! A więc termin mam na 16 kwiecień😉. Najwyżej jak ta moja dr ma coś swojego w zanadrzu to odwołam wizytę tam. Dzięki kochana za kontakt. Przynajmniej jestem spokojniejsza że mam zaklepany termin a to już ostatnie dni będą na zrobienie tego usg (12+6, z mojego liczenia). 

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia86
2 godziny temu, Gość Martynabb napisał:

Właśnie jestem ciekawa gdzie prowadzicie ciąże dziewczyny? Chodzi o Warszawę:) 

Ja jestem u mojej dr która przeprowadziła nam procedurę invitro. Concept Medica ul. Dolna (to jej prywatny gabinet bo w klinice leczenia niepłodności nie prowadzą ciąż). Nie wyobrażam sobie żebym mogła iść do innego lekarza bo nadal biorę leki i zastrzyki po transferze. Ona zdecyduje kiedy będę mogła wszystko odstawić. Za wizytę z usg place 300 zł. 

1 godzinę temu, Kryska89 napisał:

Ja już po usg prenatalnym, z dzidzią wszystko dobrze, mamy 12tyg6 dni i 6,5 cm:-) Z usg termin na 6 pazdziernik

Mega gratulacje 😘. Oby każda z nas usłyszała te słowa że z maluszkiem wszystko ok. Moje modlitwy codziennie w tej intencji. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość Sylwia86 napisał:

Pewnie powiesz ze jestem wariatka panikara ale tak na wszelki wypadek zadzwoniłam tam i się umówiłam. Strasznie się boje ze się nie wyrobię z tym badaniem jak zacznę szukać za tydzień! A więc termin mam na 16 kwiecień😉. Najwyżej jak ta moja dr ma coś swojego w zanadrzu to odwołam wizytę tam. Dzięki kochana za kontakt. Przynajmniej jestem spokojniejsza że mam zaklepany termin a to już ostatnie dni będą na zrobienie tego usg (12+6, z mojego liczenia). 

Rozumiem Cię w 100% bo sama jestem zapisana na 17.04 w innym miejscu (sonofem.pl) 😉 więc... panikara panikarę zrozumie 😛

 Teraz naprawdę nic nie jest pewne... rekomendacje zmieniają się co chwilę...

A odnośnie badań USG najnowsze są takie :

https://www.ptgin.pl/zalecenie-sekcji-ultrasonografii-ptgip-w-zakresie-badan-usg-w-sytuacji-epidemiologicznej-covid-19

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Gość Paula.c napisał:

Sylwia też mam na 16.04:)

 

A tak z innej beczki: farbujecie włosy? Pierwszy trymestr, sama nie wiem. Ale farbowałam dawno i już siwe widać

Paula ja w pierwszej ciazy farbowałam normalnie tylko farba musi być bez amoniaku i jescze czegoś nie pamiętam już czego. teraz jestem na home office i nie farbuje - wykorzystuje sytuacje żeby mi trochę włosy odetchnęły 😋

Odnośnik do komentarza

No ja też w obydwu ciążach nie farbowałam wcale, ale wtedy byłam młodsza:) Teraz mam 36, dwójkę dzieci i trzecią ciążę:) Ciągle mi coś dolega. Kaszka na czole się zadomowiła na dobre a węch nie daje żyć ani mi ani domownikom. Absolutnie każdy zapach mi przeszkadza.

Włosy farbuje na swój naturalny kolor, ciemny blond bo jak nie zafarbuje ze dwa miesiące to mam siwe z szarymi jak stara babcia

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Kryska89 napisał:

Ja już po usg prenatalnym, z dzidzią wszystko dobrze, mamy 12tyg6 dni i 6,5 cm:-) Z usg termin na 6 pazdziernik

Gratuluję 💝 Ja mam dzisiaj usg prenatalne o 18.00 i jestem strasznie zesresowana czy wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję, że pochwalę się samymi dobrymi wiadomościami, czego nam wszystkim życzę 😊

A jak objawy? Ja od kilku dni zmagam się z okropnym bólem głowy 💆

 

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia86

Powodzenia na wizycie, trzymam kciuki. Wszystko będzie dobrze. 

U mnie objawów brak, tylko codziennie około 16 konieczna drzemka bo nie daje rady, no i wyglądam tragicznie, twarz jak u nastolatka w pełni trądziku! Masakra ale nie ma co się mazac😉

Miłego, dobrego dnia dla Wszystkich 😘

Odnośnik do komentarza

Kryska89 gratuluje, faktycznie duzo tych oświadczeń do wypisywania? Mi dzis dzwonili ze jednak bede miec prenatalne tego 3 kwietnia tylko u innego lekarza i kazali przyjechac 10 minut wczesniej, dezynfekcja rak, maseczka itd. I sie zastanawiam czy skoro tego az tyle to czy te 10 minut mi wystarczy przed samym badaniem?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Mama2 napisał:

Kryska89 gratuluje, faktycznie duzo tych oświadczeń do wypisywania? Mi dzis dzwonili ze jednak bede miec prenatalne tego 3 kwietnia tylko u innego lekarza i kazali przyjechac 10 minut wczesniej, dezynfekcja rak, maseczka itd. I sie zastanawiam czy skoro tego az tyle to czy te 10 minut mi wystarczy przed samym badaniem?

10 min w zupelnosci wystarczy na dezynfekcje i wypełnienie krotkich formularzy, a zdecydowanie lepiej przyjechac dokladnie na umowiona godzine, unikamy wtedy kontaktu z innymi pacjentkami. Ja juz po badaniu, z Dzidziolkiem wszystko w porzadku, nawet nie umiem opisac jak bardzo  mi ulżyło, jak go zobaczylam. Mam nadzieje Pazdziernikowe Dziewczyny, ze do naszych badan polowkowych sytuacja sie unormuje i beda przebiegaly w troche innej atmosferze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Gratuluję udanych wizyt i zdrowiutkich dzieciątek ☺️

Dziewczyny, a dostałyście filmiki z usg prenatalnego na płycie na pamiątkę ? Mozna  byloby też pokazać tatusiowi chociaż filmik z badania...

Przed tą dziwną sytuacją...Tak bywało...

Odnośnik do komentarza

Gratki udanych wizyt! :) dobre wiadomości w tych czasach to podstawa!

Ja prowadzę w Boramedzie i wczoraj bez problemu zrobiłam badania glukozy itp wyszły mi duże leukocyty w moczu Czyli jakaś infekcja, a nie mam żadnych objawów 🤷🏼‍♀️ doktorka powiedziała, żeby powtórzyć badanie bo może coś laboratorium pomyliło, wiec jutro idę powtórzyć, a potem usg w piątek i mam nadzieje, że wtedy mnie pokieruje na genetyczne.

Z objawów to czuje jakieś ciągnięcia w dole brzucha i umieram na wzdęcia 😢😢😢 a prawie nic nie jem wiec nie wiem o co kaman... Brzuch jak w 7 miesiącu ciąży! 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Mama2 napisał:

Kryska89 gratuluje, faktycznie duzo tych oświadczeń do wypisywania? Mi dzis dzwonili ze jednak bede miec prenatalne tego 3 kwietnia tylko u innego lekarza i kazali przyjechac 10 minut wczesniej, dezynfekcja rak, maseczka itd. I sie zastanawiam czy skoro tego az tyle to czy te 10 minut mi wystarczy przed samym badaniem?

Ja miałam tylko dwa oświadczenia, kogo upowazniam po odbiór badan(ale to dlatego że pierwszy raz byłam u tego lekarza) a drugie to czy w ostatnim czasie przebywałam za granicą itp, zmierzyli temp, dezynfekcja rąk i tyle:-) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Asia napisał:

Gratuluję udanych wizyt i zdrowiutkich dzieciątek ☺️

Dziewczyny, a dostałyście filmiki z usg prenatalnego na płycie na pamiątkę ? Mozna  byloby też pokazać tatusiowi chociaż filmik z badania...

Przed tą dziwną sytuacją...Tak bywało...

Ja nie dostałam filmiku, a szkoda.. nawet nie zapytałam a lekarz też nic nie mowil

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za informacje, w takim razie nie bede jechac extra wczesniej.

Super ze wasze dzidziusie zdrowe i dobrze sie maja, co do objawow to moje mdlosci od 3 dni praktycznie zerowe, wiec troche odzylam, nie ciesze sie na wyrost ale mam nadzieje ze to wlasnie ten 13 tydzien ktory uplywa sprawi ze pozegnam sie z tymi mdlosciami, tak wlasnie mialam w pierwszej ciąży i licze a powtórkę. Glodomor za to dalej mnie nie opuszcza i nawet na noc musze zrobic sobie jakas kanapke 🙂 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...