Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Glowa do góry, u mnie ostatnio bylo widac pecherzyk 12mm, zarodek 0,73cm bez serduszka narazie, wszystko powoli musi dojrzewac, grunt to dobre nastawienie, ja wierzę ze bedzie dobrze🙂

witam wszystkich, mama dziewczynki i jednego aniołka.

Odnośnik do komentarza

Cześć moje kochane. Mam bardzo przeczucie ze jestem w ciąży.. W listopadzie było podobnie, niestety poroniłam w 6 tygodniu.:( Teraz z mężem staraliśmy się lecz po tym poronieniu obawiam się ze cykl mi się trochę rozregulował i sama nie wiem czy trafiliśmy w owulacje bądź pare dni po bo tego nie kontrolowałam,jednakże od tygodnia czuję się dość dziwnie. Non stop siusiam, piersi zaczynaja boleć a sutki stają się bardziej ukrwione. Do @ jeszcze 5 dni.Jakie objawy miałyście Wy kochane? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Gabi napisał:

Cześć moje kochane. Mam bardzo przeczucie ze jestem w ciąży.. W listopadzie było podobnie, niestety poroniłam w 6 tygodniu.:( Teraz z mężem staraliśmy się lecz po tym poronieniu obawiam się ze cykl mi się trochę rozregulował i sama nie wiem czy trafiliśmy w owulacje bądź pare dni po bo tego nie kontrolowałam,jednakże od tygodnia czuję się dość dziwnie. Non stop siusiam, piersi zaczynaja boleć a sutki stają się bardziej ukrwione. Do @ jeszcze 5 dni.Jakie objawy miałyście Wy kochane? Pozdrawiam!

Trzymam kciuki żeby się udało. U mnie wyszedł pozytywny test w 22 dniu cylku więc szybko wiedziałam a mam cykle 28 dniowe.

Pierwszym objawem było to ze myślałam że mam grypę, bolalo mnie wszytko, później w dzień spodziewanej miesiączki lekki ból brzucha A teraz nic mi nie jest, brak objawów 🤷‍♀️ może wybierz się na bete i będziesz już coś wiedziala

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09ko6dipwjs.png

Odnośnik do komentarza
Gość Sarenka30

Hejka ja dzisiaj byłam u lekarza dostalam skierowanie na badania krew mocz toksoplazmoza glukoza i inne. Mam w domku dwóch chłopców 6 i 4 latka tym razem robiliśmy dziewczynkę zobaczymy czy się udało . Pracuje w Mopsie od 3 lat na świadczeniach rodzinnych jeszcze pracuje ale zamierzam iść na zwolnienie i to szybko. Pozdrawiam dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem mamą 6latki od lipca staramy się o kolejne dziecko. We wrześniu wyszedł test pozytywny ale poroniłam. Ostatnia @ miałam 08.01 wyszedł test pozytywny, wizytę u ginekologa mam na 6.03. Bety jeszcze nie robiłam. Męczą mnie nudności jak przy pierwszej ciąży 😔 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Gabi napisał:

Robilam dziś test ale negatywny. Jednak coś mi podpowiada ze może to być ciąża. Muszę poczekać do @ i wtedy zacznę się cieszyć jeśli faktycznie to ciąża 🤔🤔

Zrób hcg z krwi. Jest badziej miarodajna i bardziej czuła niż testy z moczu. Jest też trochę droższa ale dla mnie było warto. Jeżeli wynik będzie zostawiał wątpliwości to powtórz badanie za dzień 2 lub 3 i będziesz mieć 100% pewność. Ja w poprzedniej ciąży miałam bete 1.15 czyli nic, ale po 2 czy 3 dniach ładnie narosła i była ciąża. Czasem do zapłodnienia dochodzi w innym terminie niż nam się wydaje. Daj znać co postanowisz.

Odnośnik do komentarza

Betę mogę najwcześniej zrobić w poniedziałek bo pracuje i nie mam nawet jak wyskoczyć 😒 powiedzcie mi kochane czy wy na sutkach tez zaobserwowalyscie takie grudki tzn na brodawce? Słyszałam ze to jeden z pierwszych oznak ciąży przy zmianie piersi? 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, 

Jestem tu nowa, 5tydz ciąży termin na 19 paź. 

Jest mi bardzo ciężko... To moja druga ciąża. Pierwsze dziecko ma 10 lat. Jestem po sporych przejściach z tarczycą i tak naprawdę nie wierzyłam, że nam się jeszcze uda... Staraliśmy się 2.5 roku. 

Jednak jest, udało się😊

Problem w tym, że mnie to nie cieszy tak bardzo jakbym się spodziewała nie tak jak przy pierwszej ciąży. Jestem od kilku dni na zwolnieniu żeby unormować wyniki i odpocząć, a nie robię nic innego niż płacz i biadolenie. Nie mogę przyzwyczaić się do tego że siedze sama w domu pół dnia. Jestem osobą towarzyską i aktywną a tu nagle całkowite zwolnienie tempa i odcięcie od wszystkiego. 

Nie umiem sobie z tym poradzić... Mam ciągłe pretensje do męża że to nie jemu się zycie zmieniło, że on nadal chodzi sobie do pracy, spotyka sie z kolegami i kolezankami... 

Koleżanki to kolejny temat... Wydaje mi się, że nagle przestałam być dla niego atrakcyjna, ze jestem nieużyteczna przez to ze siedze w domu, ze wszystkie kolezanki sa takie pełne życia i energiczne a jego żona siedzi w domu w piżami do 13 i biadoli

Przepraszam ze tak sie rozpisałam ale nie mam komu o tym powiedzieć. Rozmawiam z mężem, on mnie przytula, pociesza, pyta jak mi pomóc... 

A ja nie wiem... Boję się ze wpadnę w jakąś depresję

 

Odnośnik do komentarza

Gabi ja na piersiach w sumie nie zaobserwowałam żadnych zmian. Poprzednio były od początku tkliwe. Teraz nic. Kiedy powinnaś dostać okres?

Alutka potrafię cie zrozumieć. Przed ciążą pracowałam na 2 etaty- zdecydowanie nie jestem domatorem a teraz głównie siedzę w domu i myślę. Hormony świrują. "Depresje" miałam wcześniej. Teraz denerwuje mnie wszystko. Modle się zeby kogoś nie zamordować 😋

Odnośnik do komentarza

Alutka wygląda na to, że jesteśmy na tym samym etapie ciąży. Gin termin też wyliczył mi na 19. Kiedy byłaś u lekarza? Było już coś widać? Trochę sję niepokoję tym, że był tylko pęcherzyk a do następnej wizyty daleko. Zaczynam świrować 🙁

Odnośnik do komentarza
W dniu 18/2/2020 o 8:28 PM, Gość Mama2 napisał:

Alutka to normalne hormony daja sie we znaki, ja tez sie zastanawialam nad L4 ale nie wyobrazam sobie siedzenia w domu i wlasnie tego rozmyslania, pracuje wiec dalej i nastawienie mam naprawde dobre, mecza mnie poranne mdlosci ale nie na tyle zeby nie pracowac, mam tez kilkuletnia dziewczynke wiec teorerycznie moglabym chciec odpoczac ale wlasnie dlatego moze lepiej byloby ci jednak jeszcze pracowac, oczywiscie pod warunkiem dobrego samopoczucia, przesylam duzo usmiechow 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe Mamusie 😍

Jestem aktywna położna i kończę właśnie studia magisterskie. Zwracam się do wszystkim Pan z ogromną prośbą o pomoc w wypełnieniu krótkiej ankiety, która posłuży mi do napisania pracy magisterskiej. Z gory wszystkim bardzo dziekuje i zycze duzo radości i zdrowia w tym pięknym Waszym okresie błogosławionym 🥰

https://forms.gle/pcLhAcTsMyMqRPup7 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Daria napisał:

Gabi ja na piersiach w sumie nie zaobserwowałam żadnych zmian. Poprzednio były od początku tkliwe. Teraz nic. Kiedy powinnaś dostać okres?

Alutka potrafię cie zrozumieć. Przed ciążą pracowałam na 2 etaty- zdecydowanie nie jestem domatorem a teraz głównie siedzę w domu i myślę. Hormony świrują. "Depresje" miałam wcześniej. Teraz denerwuje mnie wszystko. Modle się zeby kogoś nie zamordować 😋

Okres powinnam dostać właśnie w poniedziałek 24 🤔🤔

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ana0505 napisał:

Ja u siebie na piersiach też nie widzę zmian:( nawet nic nie bolą. W ciąży z synek było inaczej cycki jak balony tak bolały ze szok

A jak u Was ze śluzem ? U mnie jeste dość wodnisty ale jest go duzo, jaki miałyście przy pierwszych obserwacjach? 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość gabi napisał:

A jak u Was ze śluzem ? U mnie jeste dość wodnisty ale jest go duzo, jaki miałyście przy pierwszych obserwacjach? 

Szczerze mówiąc w ogóle nie zwróciam uwagi na śluz. Może rzeczywiście miałam przez pewien czas wiecej ale nie był wodnisty.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość gabi napisał:

A jak u Was ze śluzem ? U mnie jeste dość wodnisty ale jest go duzo, jaki miałyście przy pierwszych obserwacjach? 

Gabi, nie doszukuj się ciąży.. Po prostu poczekaj do poniedziałku, jeśli okresu nie będzie zrób test i będziesz mieć pewność. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...