Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Gość Kaja napisał:

Okres powinnam dostać 5 dni temu. Nic. Zrobiłam test, też nic. Jestem teraz w takiej kropce, że nie mam pojęcia co robić. Nie mam żadnych objawów okresu i zaczyna mnie stresować ta sytuacja.

Kaja,jeśli dalej nic nie będzie się działo to może idź do lekarza sprawdzić o co chodzi, czasem tak bywa że okres zatrzymuje się z różnych powodów, a może powtórz test np jutro, podobno czasem tak bywa że na początku test może wychodzić negatywny

Edytowane przez Kryska89
Odnośnik do komentarza
Gość Kryska89
5 godzin temu, Gość Kropka. napisał:

Hej dziewczyny, ja jestem po pierwszym teście pozytywnym lekko... Bo druga kreska bardzo jasna. Zobaczymy za kilka dni, jeśli będzie ok to się odezwę 🙂 🙂

Czekamy na wiadomosc:-) i trzymamy kciuki:-) 

Odnośnik do komentarza
Gość Kryska89
4 godziny temu, Moniaaa33 napisał:

Hejka, ja też po pozytywnych testach 🙂 Dzisiejsza beta 21451,93 a o 19.15 wizyta u gina.. Trzymajcie kciuki bo jestem zaledwie dwa miesiace po poronieniu 

Monia czytałam na staraczkach że wszystko ok u was, bardzo się ciesze:-) 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie panie. Mój wyliczony w kalkulatorze termin to 18.10. Do ginekologa ide we wtorek. To będzie 5 tydzień. Trzymcie kciuki żeby było coś widać i żeby było dobrze. Moniaaa33 ja niestety też jestem po przejściach i w grudniu straciłam ciąże a wcześniej w maju. Teraz nie potrafìę się cieszyć bo ciągle "oczekuje" złych wiadomości. Oby tym razem dobrze się poukładało

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ☺️ ja również jestem po.pozytywnym teście. Beta w środę 709 dzisiaj 2300☺️ mam roczną córeczkę ☺️  pierwsza ciążę poroniłam. To moja 3 ciąża. Dzisiaj o 19 wizyta u gin. Trzymam za wszystkie kciuki!

Odnośnik do komentarza
Gość Daria ja Tobie również ☺️

Daria ja Tobie również ☺️ dzisiaj zaczynam 5tc.  Liczę od daty poczęcia . Mój cykl w styczniu był tak dziwny, że ciąża to duża niespodzianka ☺️  na wizycie gin mówiła że jest już pęcherzyk 4mm. Za dwa tygodnie kolejna wizyta na której powinno być serduszko☺️

Odnośnik do komentarza

Wszystkim gratuluję i mam nadzieję że do Was dołączę. Ja mam kalkulator, który liczy od pierwszego dnia cyklu ciążę. Czyli wychodzi 4 tydzień i 6 dzień. Nawet jeszcze terminu okresu nie mam, ale testy są pozytywne i tak jak w pierwszej ciąży podbrzusze mocno daje w kość jak na ciężki okres - także zobaczymy. Gdyby wszystko było ok termin wychodzi na 27 październik. 

Odnośnik do komentarza
Gość MartusiaM

Widzę, że sporo nas jest tutaj po przejściach. Też, mimo wielkiej radości, mam w głowie historię poprzedniej ciąży, w lipcu zeszłego roku straciliśmy aniołka w 10tc. 

Staram się myśleć pozytywnie, poprzednia ciąża była bezobjawowa- oprócz dwóch kresek. Żadnych objawów fizycznych. Teraz "na szczęście" od kilku dni pojawiły się ogromne bóle głowy i nudności, które towarzyszyły mi przez 3 miesiąc a pierwszej ciąży...:) 

Na sąsiednim forum już o to pytałam, zapytam i tutaj. Kiedy zamierzacie iść na zwolnienie? W jakiej branży pracujecie?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Kropka. napisał:

Wszystkim gratuluję i mam nadzieję że do Was dołączę. Ja mam kalkulator, który liczy od pierwszego dnia cyklu ciążę. Czyli wychodzi 4 tydzień i 6 dzień. Nawet jeszcze terminu okresu nie mam, ale testy są pozytywne i tak jak w pierwszej ciąży podbrzusze mocno daje w kość jak na ciężki okres - także zobaczymy. Gdyby wszystko było ok termin wychodzi na 27 październik. 

Mamy blisko siebie termin bo mi z aplikacji pokazuje 25 października 😉 ja termin okresu mam dziś A o ciąży wiem już tydzień 

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09ko6dipwjs.png

Odnośnik do komentarza

Ana, a kiedy idziesz do lekarza? Brałaś wcześniej kwas foliowy?... Ja zażywałam ale jakis taki zwykły z Rossmanna, chyba z 4 zł kosztowała paczka. Mam nadzieję że coś tam dawał... 😞 nigdy mi się nie chciało iść do apteki po folik i tak sobie od listopada zajadałam taki jakiś tani. 

Odnośnik do komentarza

Ja kwas foliowy przyjmowałam długo przed ciążą bo staraliśmy się od czerwca 2018 więc już kilka miesięcy przed początkiem starań zaczęłam brać. Brałam rożne: folik, ovarin, femibion. Ok miesiąca brałam pregna start a teraz pregna plus i dodatkowo kwas foliowy 5mg ale to musi lekarz zalecić. Nie pracuje od grudnia bo byłam wtedy w ciąży, która niestety zakończyła się w 10tyg. Po abrazji lekarz na moją prośbę pobrał "materiał" i dałam go do badań generycznych. Po nich dowiedziałam się ze przyczyną śmierci dzieciątka była wada genetyczna i że była dziewczynka. Dzięki oznaczeniu płci załatwiłam "urlop macierzyński"  8 tygodni więc do pracy nie wróciłam a ponieważ ciąza jest wysokiego ryzyka a lekarza mam ludzkiego i tak od razu dostałam zwolnienie. Ale się rozpisałam 😉

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Kropka. napisał:

Ana, a kiedy idziesz do lekarza? Brałaś wcześniej kwas foliowy?... Ja zażywałam ale jakis taki zwykły z Rossmanna, chyba z 4 zł kosztowała paczka. Mam nadzieję że coś tam dawał... 😞 nigdy mi się nie chciało iść do apteki po folik i tak sobie od listopada zajadałam taki jakiś tani. 

Ja już byłam u lekarza. Musiałam iść ze względu na wcześniejsze poronienia. Dostałam duphaston i akard. Brałam kwas foliowy z aptek i jakiś A teraz folik 1 lykam 🙂

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09ko6dipwjs.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...