Skocz do zawartości
Forum

Pytanie


Gość Lenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was i pisze bo jestem ciekawa waszych opinii. Staramy się o dziecko. Współżycie było 18.01 ( dzień owulacji ) i 24.01. Planowany termin miesiączki 2.02. Niestety nastąpiła 6dni ( co dziwne ) wcześniej. Ból w dole brzucha i piersi przez cały czas co dziwne bo 1. Okres zawsze mam regularny cykl 28 dni

2. Ból piersi był ale przed okresem i Max 1 dzień miesiączki z bólem brzucha też krótko a tu.... taka sytuacja. Jutro lekarz ale co myślicie? 

Na początku myślałem że może to krwawienie implantacyjne  ale krwawienie nasililo się 3 dnia ( jak w okresie ) 

Odnośnik do komentarza
Gość Ksenia25

Lenka poszłaś do gin bo dostałaś wcześniej @ czy podejrzewasz ciąże?jak miałaś @ tyle dni co zawsze to tj okres, zawsze po krwawieniu możesz zatestować, tylko jest sens? co powiedział gin? kiedyś też przy regularnych cyklach 28d miałam @ 5 dni wcześniej, bywa.

Odnośnik do komentarza

Dziwne plamienia lub krwawienia mogą wynikać właśnie z ciąży- wczesnej, albo złuszczania się nabłonka jak przy okresie, niestety wizyta u ginekologa będzie najodpowiedniejszą poradą, poza tym jak się starasz to zainteresuj się żelem prefert vaginal u mnie pomógł i przyśpieszył ciążę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...