Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość wedkoa

komputer do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wedkoa

Kupują obecnie komputer do grania w gry, a raczej zaczałem rozglądać się za czymś dobrym. Na co powinienem zwrócić uwagę, jeżeli nie chcę wydawać dużo pieniędzy, ale żeby mi działały bardzo dobrze takie gry jak Metro, Wiedźmin Dziki Gon, Tomb Raider? Jaki budżet trzeba przeznaczyć na komputer, żeby dobrze pograć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Papa Zet

Dzień Dobry,

W jakim wieku jest dziecko? Czy musi być to komputer czy może być też konsola? Jeśli komputer, to czy ma to być laptop? Laptopy do grania są drogie. 

Z gier, które Pan wymienił, Metro oraz Wiedźmin Dziki Gon, to gry dla dorosłych, mają one oznaczenie 18+. 

Pozdrawiam,

Papa Zet

W dniu 29/1/2020 o 12:09 AM, Gość wedkoa napisał:

Kupują obecnie komputer do grania w gry, a raczej zaczałem rozglądać się za czymś dobrym. Na co powinienem zwrócić uwagę, jeżeli nie chcę wydawać dużo pieniędzy, ale żeby mi działały bardzo dobrze takie gry jak Metro, Wiedźmin Dziki Gon, Tomb Raider? Jaki budżet trzeba przeznaczyć na komputer, żeby dobrze pograć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...