Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze buty dla niemowlaka


Gość wastara

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje obuwie dobrych polskich firm. Wtedy mam pewność, że obuwie jest dobrze wyprofilwane do stopy dziecka jak równięż wykonane z nietoksycznych materiałów. Nie ryzykuję oraz nie kupuję odziezy oraz obuwia dla dzieci, wykonanego w Chinach. Dobre firmy to

Mazurek

Befado

Bartek

Zerknij sobie na [reklama usunięta]. W sklepie ostatnio zamawiałam buty dla córki i jestem bardzo zadowolona. Mają tam spory wybór porządnych marek obuwia dziecięcego. 

Edytowane przez Wywijaska
Zamieszczony link do sklepu z butami
Odnośnik do komentarza

Jeśli pytasz o pierwsze paputki do domu, to mój synek miał skórzane, zwykle, nieusztywnione buciki, później lekarka poleciał nam kupić buciki profilaktyczne z Bartka, żeby usztywnić nóżkę i zapobiegać wadom. Z czasem zmieniliśmy na Danielki, bo też są dobre jakości i spełniają swoją rolę, a są  o połowę tańsze. Sprawdziły się bardzo dobrze, bo nie było najmniejszych problemów. Jeśli chodzi o buty zimowe, to też kupujemy z Bartka, bo w nich się małemu nóżka nie poci, kupiłam na jedną zimę skórzane kozaczki z Lasockiego i za każdym założeniem skarpetki były mokre, w Bartkach tego nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Dziecko powinno chodzić na początku głównie w skarpetkach bo skarpetki są dla niego o wiele zdrowsze. Szczególnie jeśli dopiero uczy sie chodzić oraz chodzi po domu. Dobre skarpetki mają podeszwy antyposlizgowe oraz są bezpieczne dla malucha. Buty mozna kupić w sytuacji w której chcemy wybrać sie z dzieckiem na zewnatrz.

Jeśli szukacie dla dzieci butów na wiosnę, polecam szczególnie takie sportowe z rzepami [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

No własnie nie wiem czy kupowanie butów takich firm jest mądre... Buty porządnych firm są droższe, z drugiej strony wiemy, ze są stabilniejsze, maja dobrą podeszwę. Jak również są wykonane z certyfikowanych materiałów. Stopa dziecka rozwija się oraz rośnie, tak wiec dobrze jest kupić buty, które będą dla niej odpowiednie:

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Chodzenie w butach na zewnątrz a w domu to dwie różne historie, mój też w domu nie chce patrzeć na buty. Na początku buty na dwór dopiero w wózku mu zakladalam 😉

Obecnie w sklepach jest sporo promocji na buty dla dzieciaczków [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Buciki dla dziecka powinny być jak najbardziej miękkie, elastyczne. Pierwsze buciki najlepiej kupić dopiero jak dziecko będzie już pewnie chodziło. My jako pierwsze buciki wybraliśmy Komuello. Z takich bardziej tradycyjnych butków przerabialiśmy też buciki od Mrugały i Lasocki Kids. W zeszłym roku udało nam się kupić bardzo fajne miękkie, skórzane sandałki w CCC właśnie z Lasocki Kids. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...