Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Moniaaa33

Jak długo czekałyście na pierwszy okres po łyżeczkowaniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, mam pytanie. Miałam zabieg 17 grudnia 2019 ( poronienie zatrzymane 7tc ). Minęło już 37 dni, a ja nadal nie dostałam @.. Bywają dni, że miewam w podbrzuszu bóle podobne do miesiączkowych, ale one mijają. Zastanawiam się czy to normalne, jak długo mogę jeszcze czekać zanim pójdę do lekarza? Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ika

W takiej sytuacji możesz mieć zaburzony układ hormonalny, co oznacza ze produkujesz pecherzyki graffa ale one nie pękają co skutkuje brakiem miesiączki. Bóle podbrzusza to owulacja. Brakuje Ci ostatniej fazy cyklu czyli krwawienia. Bardzo częsty przypadek. Idź do lekarza nie ma na co czekać, dostaniesz do wyboru pewnie: czysty progesteron,  antykoncepcja, Inne leki oparte na hormonach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy byłam na kontroli po 3 tyg od zabiegu lekarz robił usg i powiedział, że wszystko jest w porządku i że miesiączka powinna przyjsc w ciagu dwoch tygodni od tej wizyty. Nie przyszła. Te bóle podbrzusza to nir jest owulacja, bo nie przechodzę jej przecież co kilka dni.. Ale na pewno masz rację, że moje hormony nie doszły jeszcze do siebie po stracie ciąży. Poczekam jeszcze do końca tygodnia i jak okres się nie pojawi to umówię się na wizytę. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...