Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko. Na przełomie grudnia i stycznia maial dni płodne zaliczyliśmy wszystkie prucz 2(zle samopoczucie). Za 7 dni mam Dos tak okres. Strasznie bolą mnie piersi słodkie wcinam jak głupia. Czasem mnie mdli. Pobolewa mnie dół brzucha czuję jakby był nabrzmiały czasem boli. Z sutków po troszku jak nacisnę wydziela się tzw siara. Robiłam test ale. Nic. Myślę czy nie zrobić bety czy poczekać ten tydzień. Dodam że miesiączki nie są reg. Boli też mnie kręgosłup. Możliwe że to wczesna ciąża? Oby tak

Odnośnik do komentarza

Kobiety często mylą pierwsze objawy ciąży z przeziębieniem albo zatruciem pokarmowym, nie zdając sobie sprawy z tego, że w ich ciele rozwija się życie. Dlatego warto wiedzieć, jakie symptomy daje początek ciąży. Dowiesz się tego m.in. stąd http://ekonsultacje.pl/jakie-sa-pierwsze-objawy-ciazy/. Sprawdź, czy to, co w nim opisano, cię dotyczy i czy już nie czas, aby zrobić test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jak się staracie to kontroluj sobie dni płodne, u mnie to pomogło i skróciło czas oczekiwania, miałam wówczas cyklotester myway, zainwestowałam, ale dokładnie wiedziałam kiedy mam jajeczkowanie i kiedy najlepiej jest współżyć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...