Skocz do zawartości
Forum

Bolesne miesiączki


Gość hamalla

Rekomendowane odpowiedzi

Sama mam ten problem aczkolwiek i tak jest o wiele lepiej niż jak byłam nastolatką. Jak byłam nastolatką miałam niesamowicie bolace miesiaczki i bywały dni, w które nie chciałam iśc do szkoły bo tak mnie bolało oraz sie ze mnie lało. Aktualnie jest już lepiej ale ból brzucha w dwa pierwsze dni również daje się we znaki. Staram się przy tym unikac brania tabletek przeciwbólowych bo te wszystkie tabletki równiez nie są takie dobre oraz pomogą powodować wiele efektow ubocznych. Ze swojej strony polecam palenie suszu cbd. Daje dobre działanie przeciwbólowe, jednoczesnie jest naturalny i nie ma działania psychoaktywneego. Najlepiej za pomocą waporyzatora [reklama usunięta]. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Olejki są rewelacyjne o ile są terapeutyczne tzn czyste. Najczęściej spotykane olejki eteryczne, dostępne w aptekach, czy sklepach ze zdrową żywnością, oferowane są z przeznaczeniem do aromatyzowania pomieszczeń, a nie do stosowania na skórze. A już z pewnością nie do stosowania wewnętrznego. Wiele olejków, dla obcięcia kosztów, zawiera dodatki pod postacią rozpuszczalników, związków syntetycznych, czy olejków niższej klasy. 

Odnośnik do komentarza
Gość lena-maja
W dniu 17/1/2022 o 12:39 PM, MarLena98 napisał:

mi pomaga najbardziej pyralgina 😉

a mi bardzo pomogl olejek cbd, polecam poczytac https://www.hellolife.pl/ warto sprobowac naturalnego olejku niz łykać leki, przynajmniej ja wychodze z takiego zalozenia 😊😊

Odnośnik do komentarza

Może być to również niewydolność zył miednicy mniejszej. Objawy bólowe są praktycznie takie same. Trzeba iść do flebologa, który zajmuje się niewydolnością żył przymacicza. Czasem choroby idą razem, bo np. na tętnicy/żyłach zrobi się zrost.

Oczywiście z ginekologiem też warto jest to obgadać:

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...