Skocz do zawartości
Forum

Testy pozytywne, potem negatywne


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Okres mam zazwyczaj regularny. Spóźniał mi się więc po 3 dniach zrobiłam test. Rano i wieczorem wyszły pozytywne. Tylko druga kreska była cienka ale widoczna. Dwa dni później powtórzyłam test i ta sama sytuacja. Już się cieszyłam, że jestem w ciąży, powiadomiliśmy rodzinę. 3 dni później wyszedł test negatywny i krwawienie. Lekkie, ciemniejszego koloru niż okres ale również pojawił się ból jak przy okresie. 

Nie wiem co mam teraz zrobić? Czekać czy odpuścić, bo poroniłam. Strasznie się boję.. Tak się cieszyslimy z partnerem.. 

Odnośnik do komentarza

Teraz jeszcze raz przeczytałam, krwawienie piszesz było lekkie, a przy biochemicznej jest raczej bardziej obfite. To poczekaj jeszcze 2-3 dni i zrób kolejny test, a do lekarza i tak warto się wybrać. Nadzieję zawsze trzeba mieć, a poczatki ciąży często są nietypowe. 

Odnośnik do komentarza

Miesiąc temu przechodziłam to samo, nawet w innym wątku chwaliłam się wynikiem bety z krwi, test pozytywny(blada kreska)  4 dni później krwawienie intensywne i trwające dwa dni dłużej niż zwykle. Niestety dotyka to wielu kobiet. Po miesiącu znowu mi się udało, czekam na wizytę u gina. Próbuj dalej, na pewno w końcu się uda! Powodzenia !  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...