Skocz do zawartości
Forum

Zwracanie pokarmu 2/3tyg


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Problem zaczal sie kilka dni temu bo maly sie przeziebil bylismy na konsultacji lekarskiej i lekarz pow ze dziecko jest za male zeby mu podac cokolwiek jeszcze i zeby go obserwowac przez kolejne dni czy nie ma goraczki wysypki itp.. maly obecnie ma 3tyg a od 4 dni jest przeziebiony co objawilo sie kichaniem i lekko zablokowanym ukladem oddechowym plus powiekszony wenzel chlonny na szyji.. po kilku dniach niestety objawy nie ustepuja a na dodatek po karmieniu maly zaczal na raz zwracac caly pokarm.. pieluszki sa mokre czyli sika normalnie ale juz 3dzien nie bylo kupki.. czekamy na wizyte do lekarza obecnie.. Czy ktos mial podobne objawy z maluchem?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia R.

Hej..Jeśli chodzi o kupki to norma..U mnie też się to zmieniało jak w kalejdoskopie - czasami 4 kupy dziennie,  potem 1 kupa na 3, 4 dni. Położna, której ufam bardzo,  mówi że to całkowicie normalne. Nie martw się. Jeśli chodzi o zwracanie pokarmu- skąd wiesz że cały zwraca? Na pewno coś tam zostaje 😉 moja chlusta bardzo, ma dodatkowo.stwierdzony refluks (co też jest dosyć czeste) i póki przybiera na wadze nie ma podstaw do niepokoju. Ale jeśli uważasz że coś jest nie tak- idź jeszcze raz do lekarza. Może ukoi Twojej nerwy. Moje na kilka dni potrafią ukoić- potem znowu kolejne wątpliwości 😉 chyba mu rodzice tak już mamy z tymi maluchami..głowa do góry 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...