Skocz do zawartości
Forum

Ciąża czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ,że pytam. 

Od jakiegoś czasu wspołżyłam z chłopakiem była to metoda przerywana .Zaczęłam się czuć inaczej drażni mnie zapach proszków do prania ,nie mam apetytu na jedzenie ,lekka zgaga robiłam z 7 testów ciążowych 4 z nich wyszły dziwne bo była na nich śmieszna kreska prawie niewidoczna ale pod światło widzę ją bardziej. Piersi nie bolą mnie bardziej czuje w nich mrowienie lub takie łaskotanie nie umiem tego określić. Zauważyłam jak się zmienia mój brzuch i prawie niewidoczna kreska zrobiłae się od pępka w dół ale dosłownie prawie jej nie widać. Mogłabym być Max w 8 może 9 tygodniu ciazy ale w mojej miejscowości ciężko się dostać na już do ginekologa A testy wychodzą takie.

Czy to może być ciąża? 3 negatywne i 4 takie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli wychodzi nawet blada 2. kreska to oznacza, że jesteś w ciąży. Testy mogą być fałszywie negatywne, ale rzadko bywają fałszywie pozytywne. Jeśli nie możesz się dostać do ginekologa, zrób test betaHCG. Potwierdzi ciążę. Zacznij przyjmować kwas foliowy i witaminę D. Jeśli jesteś w ciąży, to tego teraz na pewno potrzebujesz. Wszystko będzie dobrze, tylko spokojnie.

PS. Stosunek przerywany NIE CHRONI przed ciążą. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Jstr87 napisał:

Jeśli wychodzi nawet blada 2. kreska to oznacza, że jesteś w ciąży. Testy mogą być fałszywie negatywne, ale rzadko bywają fałszywie pozytywne. Jeśli nie możesz się dostać do ginekologa, zrób test betaHCG. Potwierdzi ciążę. Zacznij przyjmować kwas foliowy i witaminę D. Jeśli jesteś w ciąży, to tego teraz na pewno potrzebujesz. Wszystko będzie dobrze, tylko spokojnie.

PS. Stosunek przerywany NIE CHRONI przed ciążą. 

Chciałam wysłać zdjęcie testu niestety nie wczytuje wgl go. 

Sama nie wiem co myśleć bo testy naprawdę mam dziwne .

Ta kreska jest prawie niewidoczna pod światło się rzuca bardziej w oczy i dlatego mnie tak to myli .

I za bardzo nie wiem co mam robić ,bo nigdy nie miałam takiej sytuacji i nie jestem mamą więc nie wiem 

20200116_205740.jpg

Edytowane przez Mycha112
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Jstr87 napisał:

Moja kreska też była bardzo blada, jego by to był 8.,9. tc to kreska by była wyraźna. Kiedy rozpoczęła Ci się ostatnia miesiączka? Ile masz lat, jeśli mogę spytać? Idź jutro na betaHCG 30 zł a od razu będziesz wiedziała. Tu nie ma nad czym się zastanawiać. 

Miesiączke miałam 24 ale bardziej to było takie lekkie krwawienie nie trwało długo bo z 3 dni i delikatne było nie tak jak zwykła miesiączka. Ale od jakiegoś czasu widzę w sobie zmiany zawsze byłam płaska A teraz inny brzuch się zrobił A waga skończyła tylko kg. Lat 24

Ale wyczytałam w Internecie że niektóre osoby też miały przeboje i kreska była bardzo słabo widoczna

20200114_122334.jpg

Edytowane przez Mycha112
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Jstr87 napisał:

Z tego zdjęcia wynika, że jesteś w ciąży. Spokojnie, wszystko będzie dobrze. Kup sobie profilaktycznie kwas foliowy i witaminę D, to ważne żeby je brać w pierwszych tygodniach ciąży. Weź głęboki wdech i idź na betaHCG i do lekarza.

Dziękuję bardzo, spokojna jakoś nie umiem być przeraża mnie to troszkę bo nie wiem do końca co się ze mną dzieje muszę zrobić to badanie tylko nie uda mi się jutro bo praca 🙂

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Jstr87 napisał:

Może przed, albo w trakcie? Nie musisz być na czczo i godzina też nie ma znaczenia. Pamiętaj o suplementach, zatroszcz się o siebie, a resztę powoli ułożysz 🙂

 

Zaczęłam ogólnie inaczej się odżywiać bo nie mam pewności że nie mam małego króliczka w sobie więc zrezygnowałam z energetyków na alkohol nawet nie mogę patrzeć nie ciągnie mnie wgl do niego ,mięso odpycha więc jogurty wcinam sałatki by troszkę naciągnąć i witaminy by nie zaszkodzić  dopóki nie mam pewności że jestem w ciąży wolę zrezygnować z wszystkiego 🙂

Ale i tak martwi mnie że taka blada ta kredka jest pod światło się bardziej rzuca w oczy 

Odnośnik do komentarza

Kreska nabiera koloru wraz z ilością hormonów, czyli im wcześniejszą ciąża, tym bledsza kreska. Testy też mają różną czułość. 10,25 i 100. Test 10 wskaże szybciej ciążę niż ten z czułością 100.  Przesyłam zdjęcie testu z największą czułością (10) wykonany 3 dni po terminie miesiączki. Widzisz - też bladziutka. 2 inne nic nie pokazały, a jednak, teraz jestem w 6 tc🙂

Screenshot_20200116-212242.png

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Jstr87 napisał:

Kreska nabiera koloru wraz z ilością hormonów, czyli im wcześniejszą ciąża, tym bledsza kreska. Testy też mają różną czułość. 10,25 i 100. Test 10 wskaże szybciej ciążę niż ten z czułością 100.  Przesyłam zdjęcie testu z największą czułością (10) wykonany 3 dni po terminie miesiączki. Widzisz - też bladziutka. 2 inne nic nie pokazały, a jednak, teraz jestem w 6 tc🙂

Screenshot_20200116-212242.png

Ja się pytałam w aptece o test strumieniowy to niestety ale nie było bo się skończyły brałam z różnych firm i naprawdę była kreska prawie nie widoczna A na 3 mi całkiem negatywny wyszedł i robiłam w różnych terminach bo czułam się inaczej .Ale dostałam tą tzw. Miesiączke tylko była inna i to też mnie zdziwiło

I gratuluję dzidziusia 🙂

mój 1 tak wyglądał .

20200116_213759.jpg

Edytowane przez Mycha112
Odnośnik do komentarza
Gość Testujaca2lata
W dniu 16/1/2020 o 8:55 PM, Mycha112 napisał:

Chciałam wysłać zdjęcie testu niestety nie wczytuje wgl go. 

Sama nie wiem co myśleć bo testy naprawdę mam dziwne .

Ta kreska jest prawie niewidoczna pod światło się rzuca bardziej w oczy i dlatego mnie tak to myli .

I za bardzo nie wiem co mam robić ,bo nigdy nie miałam takiej sytuacji i nie jestem mamą więc nie wiem 

20200116_205740.jpg

Ta 2 kreska to nie jest kreska ciazowa!!!!!! Tez prawie zawalu dostalam a okazalo.sie ze jest to laczenie ktore przytrzymuje pasek w tescie 😂mam nadzieje ze wiecie o co chodzi. Gdy wyciagnie sie pasek z teko opakowania plastikowego kreska ta znika. Kreska ciazowa powinna byc na wysokosci T. Nie wprowadzajcie dziewczyny w blad. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...