Skocz do zawartości
Forum

Majowe cesarzowe


Tamama37

Rekomendowane odpowiedzi

ja jeszcze walczę, na razie za mną testowanie po pierwszym cyklu starań, ale śledzę dni płodne komputerem owulacyjnym myway no i u ginekologa, zobaczymy jak to będzie, będzie to drugie dziecko, pierwsze przez cc 

Odnośnik do komentarza

Ja pierwsze dziecko rodziłam w maju, drugie w lipcu ale naturalnie, teraz żałuje że też nie zdecydowałam się na cc bo miałam problemy z trzymaniem moczu i kilka innych komplikacji wspomagałam się pessarem kostkowym, chodziłam na urofizjoterapeuty no ale było trudno 

Odnośnik do komentarza
Gość Evelina

Ja dopiero zaczynam starania, ale jedno dzieciątko urodziłam ja cesarzowa 😜 teraz po odstawieniu pigułek, badaniach i kontroli owulacji- używam komputera owulacyjnego, sprawdzam nim lh i śluz no i próbujemy się wyluzować bo czasy niepewne, ale drugie dzieciątko chcemy bezwzględnie.

Odnośnik do komentarza

Ja tam u Was? Moje 8 miesięczne dzieciątko jest cudowne, ale zastanawiamy się do regularnego powrotu do antykoncepcji, ale bez niespodzianek na koniec cyklu 😜 koleżanka poleca diafragmę dopochwową, taką błonę do zakładania tylko przed stosunkiem, znacie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...