Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł85

35 lat i pierwsze dziecko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł85

Witam
Mam takie przemyslenia. Mam 35 l. I planujemy z zona dziecko. Żona 31 . Niestety poronila zona rok temu 1 ciąże. Staramy sie znow ale czy w moim wieku to wypada. Nie jestem juz za stary? Są tu osoby w podobnym wieku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pawel85 kto Ci takich głupot nagadal, że jesteś za stary? Karol Strasburger mógł się zastanawiać mając 70. Połowa młodych tatysiow jest w Twoim wieku

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72690.png

http://www.suwaczek.pl/cache/26bae06270.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł85

Takich 70 to nie biore pod uwage. Ja moje dziecko bedzie mialo 15 l to ja 50 . kazdy mowi ze to juz czas itp tylko to nie jest od tak wszystko. Zastanawiam sie czy 35 l to juz jest ostatni dzwonek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paweł, no jasne że są!;-)

Może nie jestem najlepszym przyklafem ALE....w  pierwszą udało się zajść mając 30tke, w drugą 31l, o każdą ciążę staraliśmy się prawie rok, niestety te dwie ciąże straciłam (znam przyczynę) 32l i 3 ciąża, jest wszystko wporządku 12 tydzień, w nowym roku mam 33l a mąż 36l, nie ważny jest wiek, tylko nasza chęć posiadania dziecka (u nas pierszego) troszkę się naczekaliśmy....ale patrząc na to z boku to bardzo nas to do siebie zbliżyło, czujemy się dojrzałymi przyszłymi rodzicami, wyczekiwane dziecko...piękny czas, liczę każdy dzień rosnącego maleństwa.

To wspaniale że myslicie o dziecku, pewnie że może byłoby wcześniej, NO ALE;-)

Trzymam kciuki żeby szybko Wam się udało!!! w tobie moc energia powodzenia Paweł!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...