Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny mam dziwny przypadek byłam na usg w piątek z okresu wynika że powinnam być w 8 tygodniu z usg ze ok 6tydzien mały zarodek za to duże ciałko żółtkowe co się nie spodobało lekarzowi zarodek 0,44mm. Lekarz kazał zrobić bete wynik z piątku to 40415,0 mlU/mL A wynik z dziś to 43052,0 czyli bardzo słaby przyrost. Czy któraś z Was miała taki przypadek? Lekarz powiedział że pewnie dojdzie do poronienia jeżeli nie to 7.01 mam przyjść na usg i zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wygląda to dobrze, zawsze warto mieć nadzieję, ale raczej małe są szanse na to, że się uda. Warto powtórzyć beta hcg po 2 dniach od ostatniej. To też pokaże szanse w jedną albo drugą stronę.
Powodzenia!

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak też chce zrobić i jechać jeszcze raz jutro. Mam nadzieję że wynik wzrośnie nie mam żadnych plamień ani bóli. Nie nastawiam się wolę być mile zaskoczona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie trać nadziei kochana, moja koleżanka miała podobny przypadek i okazało się ze był to fałszywy alarm, beta wzrosła i urodziła zdrowego i dużego bubusia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadia594858

Jak tam u Ciebie?
Ja też miałam słaby przyrost bezy i niestety ciąża obumarła.
Chociaż jak pytałam lekarza czy ta beta zwiastowała już coś złego , to powiedział, że nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Ja miałam słaby przyrost bety z 7 tc na 8 tc. Oczywiście poleciałam do lekarza spanikowana ,że coś jest nie halo.

Usłyszałam,że beta jest dobra na potwierdzenie ciąży. Robienie jej potem jest bezcelowe i nie ma się co stresować "niestandardowym" przyrostem lub jego brakiem wg internetowych tabelek. To opinia lekarza , nie moja. 

Ale wszystko póki co jest książkowe a mamy 12 tc więc chyba coś w tym jest 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...