Skocz do zawartości
Forum

Meble na zamówienie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja do każdego mieszkania zamawiałam meble na zamówienie :). W pierwszym mieszkaniu był to przypadkowy stolarz, którego poznaliśmy na wystawie mebli w Kalwarii, a że się sprawdził, to potem brałam go już do kolejnych mieszkań. Do ostatniego mieszkania wzięłam też drugiego stolarza (jeden by się nie wyrobił), którego poleciła mi koleżanka.
Jeśli chcesz zamawiać meble na zamówienie, to pytaj o polecanych stolarzy na grupach regionalnych albo podpytaj koleżanki, sąsiadów... Najlepiej też zobaczyć meble, które robi polecany stolarz, wtedy będziesz widzieć czy są solidnie wykonane.

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o meble na wymiar? Tak, ja mam meble w kuchni oraz w przedpokoju. Nie brałam pod uwagę żadnego innego wyjścia bo chciałam aby kuchnia była wykonana porządnie. Skoro korzystam z niej codziennie. Meble zamawiałam w lokalnym studio w Krakowie: [reklama usunięta]. Dodam ,ze nie kierowałam się ceną ale doświadczeniem studia mebli. Chcialam aby były wykonane porządnie oraz z dobrej jakosci materiałów

I jestem zadowolona bo kuchnia jest dokladnie taka jaką chciałam. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Polecam takie rozwiązanie, meble na wymiar zawsze są lepsze od kupionych w sklepie, szczególnie sieciówce – mają przewagę chyba pod każdym względem 🙂 ja swoje meble kuchenne zamówiłem we [reklama usunięta] i uważam, że to najlepsze meble, jakie do tej pory miałem.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...