Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Pamelka1990PP

Jak wyznaczyć dni płodne przy nieregularnych miesiączkach?

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynamy z mężem starania o dziecko. Mam bardzo nieregularne cykle. Mąż jest kierowcą, jeździ po Europie. W tej sytuacji chciałabym wiedzieć, kiedy mam dni płodne, aby mąż w te dni akurat był na miejscu.
Czy mimo nieregularnych cykli można ze skutecznością dowiedzieć się kiedy jest owulacja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie możesz czuć pi sobie np bóle jajników jak jajeczkujea. Albo są testy owulacyjne. Też miałam nieregularne i ciężko. Może inne dziewczyny coś na ten temat napiszą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz codziennie rano przed wstaniem z łóżka mierzyć temperature termometrem owulacyjnym. w pierwszej fazie cyklu temperatura jest niższa na owulacje jest skok temperatury i potem podwyższona temperatura utrzymuje się do miesiączki. Na miesiączke jest spadek temperatury a na ciąże temperatura utrzymuje się. Ewentualnie do Gina na monitoring cyklu

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wcześniej dziewczyny pisały - musisz mierzyć temperaturę. Ja słyszałam, że te Cyclotesty MyWay są bardzo dokładne. Koleżanka mi pokazywała, bo ma i tam się wszystko zaznacza. Tylko musisz być systematyczna w miarę.
Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, ja mam ten Cyclotest MyWay i szczerze polecam. Mam dwumiesięcznego synka dzięki temu :)
A naprawdę z cyklami u mnie tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Tester owulacyjny ze śliny. On jest mały, ale bardzo  dokładny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...