Skocz do zawartości
Forum

A może catering dietetyczny?


Gość Baśka Jej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Baśka Jej

Cześć wszystkim.
Jestem mamą 2letniej już prawie Oli i od jej narodzin staram się zrzucić nadbagaż. W ciąży przytyłam 12 kg, zostało ze mną 8. Pewnie możecie się domyślić, że próbowałam wielu dietów cudów, ale albo nie wytrwałam albo oszukiwałam siebie. Zastanawiam się nad cateringiem dietetycznym, bo gdy wydam na niego tyle kasy to może będę bardziej zmotywowana by trzymać się diety? No i ułoży mi ją prawdziwy dietetyk, wcześniej robiłam po swojemu.

Odnośnik do komentarza

Kochana, trzymam za Ciebie kciuki. Ja po pierwszej ciąży szybko schudłam, ale po drugiej, miałam już 33 lata to nie było tak łatwo. Ja robiłam post Ewy Dąbrowskiej i to mi pomogło, ale robiłam sama. Dużo było z tym pracy, kupowania, planowania, przygotowywania. Gdyby wtedy były takie cateringi to brałabym w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam z firmy [reklama usunięta] mam dietę 2000 kcal i widać efekty dość szybko. Rozwiązanie jest świetne, bo nie chodzisz po sklepach na zakupy spożywcze więc nie skusi Ciebie żaden batonik czy inna przekąska. Nie gotujesz, więc nie podjadasz w kuchni. Także omijają Ciebie dwa duże zagrożenia: zakupy spożywcze i przebywanie w kuchni. U mnie się sprawdza :)

Odnośnik do komentarza

Na samych sokach ciężko wytrwać, podziwiam samozaparcie. Szczególnie w okresie zimowym, kiedy organizm domaga się obiadów na ciepło. Marzy się o zupie itp 🙂 ale z drugiej strony soki jeśli są gęstsze potrafią być sycące, a takie z wyciskarki maja intensywny smak, więc kubki smakowe będą najedzone samymi sokami

Odnośnik do komentarza
Gość moje zdanie

Post Ewy Dąbrowskiej to nie tylko soki to generalnie dieta warzywna, je się wybrane warzywa, nie pije się tylko soków. Same soki to chyba dieta Gersena. No ale zupa z samych warzyw bez mięsa bez śmietany i bez soli to też nic dobrego. Już chyba lepiej pić same soki, bo robi się je z owocami, życie jest słodsze 🙂

Odnośnik do komentarza

Teraz cateringi dietetyczne sa mega popularne celebryci promuja itp. Każdy chce być fit, ale bez sportu 😛 a tu naprawde bez ruchu to nawet catering nie pomoże, trzeba łączyć obie rzeczy - dobry catering zrobiony przez dietetyka jak i aktywność chociażby w formie spacerów

Odnośnik do komentarza
Gość daniecka

Ja to się też długo wahałam, zanim zdecydowałam się na Miód Malinę ;) . Bałam się, że nie będę miała co jeść i tak dalej, a tu nie dość, że się najadam do syta, to jeszcze mam dużą różnorodność. Nawet czasem muszę kombinować, bo przychodzę z pracy, a tu porcja dla mnie zjedzona przez męża "niejadka". ;) . Co do efektów, to 2 miesiące i -7 kg . 

Odnośnik do komentarza
Gość wróbelek

No, ja też, daniecka! Dla mnie nie ma lepszego cateringu i to nie dlatego, że jest tani, czy dlatego, że się najadam. Uważam, że to świetna dieta, bo się na niej nie nudzę. Co tydzień co innego, posiłku rzadko się powtarzają. U mnie dużo do schudnięcia nie ma, raczej rzeźbię ciało, ale widzę już efekty 😉 . Mega!

Odnośnik do komentarza

Super, bo widzę, że ogólnie to popularna dieta 😉 . Ja jestem kolejny miesiąc dokładnie na diecie i kolejne -2,5 kg  na minusie, Nie chudnę hiper szybko, ale moim zdaniem jest to ogólnie dooobrze 😉 . Cieszę się, że ktoś ma jeszcze takie opinie, jak ja 😉 . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli tracisz szybko motywację do gotowania i trzymania diety, to myślę, że jest to dobry pomysł. Na pewno łatwiej będzie ci się zmotywować, jeśli będziesz miała już gotowe posiłki, które wystarczy zjeść 🙂 A w późniejszym czasie, jak wyrobisz sobie dobre nawyki, może będzie ci łatwiej z własnymi posiłkami i na pewno zainspirujesz się fajnymi pomysłami na dania. Jednak wcześniej poszukaj odpowiedniej diety, bo z tego co wiem, to trudno trafić na smaczny katering.. 

Odnośnik do komentarza

A tu się mylisz, bo jak masz catering ustawiony na daną ilość kcal, to właśnie wtedy chudniesz. I niczego nie musisz liczyć. Tak właśnie mam we wspomnianej tutaj Miód Malinie. Po prostu odbieram jedzenie spod drzwi i tyle. NIC mnie nie interesuje, tylko smaki.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Ja również uważam, że wybór diety pudełkowej jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Nie musimy się niczym martwić, a jedząc tylko to co otrzymamy możemy być pewni, że nie przytyjemy. Sama również mam dietę pudełkową z Miód Maliny i powiem wprost. Nigdy wcześniej nie jadłam tak smacznie!

Odnośnik do komentarza
Gość Sonia-Piątkowska

Według mnie, jak ktoś ma trudności ze zrzuceniem kilku kilogramów, to dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem, bo dostajesz rano posiłki na cały dzień i już nie znajdziesz wymówek typu "zjadłam kebaba, bo nie miałam czasu na nic innego", "kupiłam sobie zapiekankę, bo byłam taka głodna". Tylko temat zakupów, gotowania masz z głowy 🙈 Tylko to, na co musisz zwrócić uwagę, to jaką wagę firma cateringowa przywiązuje do jakości składników z których gotują, bo akurat z tym bywa różnie... Przetestowałam kilka i najlepsze warzywa, mięso itp. ma Kuroniowie Diety. Wygrywa z innymi zdecydowanie 👌 

Odnośnik do komentarza

Jeśli catering dietetyczny to Miód Malina. U mnie sprawdza się super. Mają ogromny wybór diet pudełkowych. Ja obecnie jestem na detoksie sokowym a później chcę przejść na dietę vege 🙂 Jeśli catering dietetyczny to Miód Malina. U mnie sprawdza się super. Mają ogromny wybór diet pudełkowych. Ja obecnie jestem na detoksie sokowym a później chcę przejść na dietę vege 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Wiola-Rrr

Jako osoby zapracowane nie mamy czasu na zakupy, gotowanie, liczenie kcal i w tym przypadku dieta pudełkowa jest ekstra! Będę polecać każdemu! 🙂  Moja ulubiona to KURONIOWIE DIETY 😉 Teraz mają też atrakcyjne kody
5% kod: 5lato5 (bez limitu dni, działa nawet na kilka, sprawdziłam),
10% kod: 10lato10 (minimum 20 dni diety)
15% kod: 15lato15 (minimum 30 dni diety) 

Odnośnik do komentarza

Mi dieta pudełkowa chodzi po głowie już od jakiegoś czasu i chyba się skuszę. Oferta Miód Malina bardzo mi się podoba i z chęcią przetestuję dietę wegańską chociaż przez miesiąc. Nie lubię gotować , więc takie ułatwienie na pewno będzie dla mnie korzystne.

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam z cateringu i jestem zadowolona 🙂 Nie muszę zastanawiać się, co ugotuję, ile to będzie miało kcal, czy jest zdrowe, czy nie, co jeść, żeby nie było monotonnie itp. 😎 I wszystkim polecam takie wyjście właśnie zwłaszcza tym, którzy chcą schudnąć 😉 Ja korzystam z diety od Kuroniowie Diety. Tu przykładowy obiad  🙂 

IMG_9255.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...