Skocz do zawartości
Forum

A może catering dietetyczny?


Gość Baśka Jej

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na diecie Nice To Fit You i zdecydowanie jest to najlepsza dieta, na jakiej byłam. Niby kaloryczność 1250 kcal, ale nie czuję żebym była na diecie, posiłki smaczne, dobrze przyprawione i syte. Samopoczucie też mam dobre, a różnie bywało na dietach z bólem głowy włącznie. Dieta jest dobrze zbilansowana i zdrowa.

Odnośnik do komentarza

Miód Malina ma świetne diety. Dania są zawsze bardzo smaczne i odpowiednio przygotowane. My zamawiamy catering dla całej rodziny. Nie przepadamy za gotowaniem i wybór padł na pudełka od Miód Malina. Uważam, że to była najlepsza decyzja.

Odnośnik do komentarza
Gość camilla89

My z mężem zdecydowaliśmy się na catering dietetyczny Miód Malina i oboje jestesmy bardzo, bardzo zadowoleni. Mi waga spada, mąż buduje masę i jesteśmy najedzeni 🙂 Dania są super podane, zawsze smaczne. No i oczywiście sporo czasu zaoszczędzamy na gotowaniu.

Odnośnik do komentarza

Ja Wam polecam catering dietetyczny od Hello Dieta. Tutaj jest ich stronka https://www.hellodieta.pl/ i możecie sprawdzić jakie diety oferują. Jest w czym wybierać. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnej diety. Wszystko po konsultacji z ich dietetykiem. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, zawsze smaczne i ze świeżych składników. No i urozmaicone, a to też ważne. W menu zawsze pojawia się coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...