Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anulka

Najlepsze Według Was Książki Dla Dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość drewienka

Kilka ksiązek, które warto jest przeczytac dzieciom:

cała seria przygód o Mikołajku
dla starszaków Harry Potter
Już wspomniany Oskar i pani Róża
dla młodszych seria Zrób to. Krok po kroku. Wiele zabaw na dni kiedy pada deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój maluszek ostatnio bardzo lubi oglądać książeczki z Wydawnictwa Dwie Siostry, mają bardzo ładne obrazki i widać, że mu się bardzo podobają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kataro

To zależy od wieku. Moja córka na etapie 4-7 lat była fanką koników Pony. W dalszym ciągu do nich wraca. One kosztują śmieszne grosze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika2303

Ulubioną książeczką mojej córki (a przy okazji też moją) jest książka "Witaminowe urodziny" Urszuli Gładkiej. Książka uczy zasad prawidłowego żywienia i napisana jest w formie bajki. Dzięki niej moja córka zaczęła jeść warzywa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Familka

Kilka książek, jakie mogę polecić z uwagi na to, ze bawią oraz przekazują mądre rzeczy:
Wielki skarbiec bajek
Jak kózka nauczyła sie pływac
zebra
Dlaczego rekiny nie chodza do dentysty
Oraz oczywiście dla starszych dzieci Mały Książę ( którą to książkę osobiscie również sama uwielbiam oraz znajduję w niej wiele dobrych i pozytywnych wartości).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aldea

Kojarzycie książkę Brązowy i Słonko? - powiem szczerze, że jestem nią zachwycona. Ostatnio dość często sięgam po literaturę dla dzieci, mam córkę w wieku 6 lat, której codziennie czytam i dawno nie czytałyśmy tak uroczej, mądrej książki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IRLA

Niedawno czytałam tę książkę córce. Faktycznie bardzo dobra oraz całkiem ciekawa książka. Zwykle nie przepadam za ksiązkami dla małych dzieci ale ta mnie wciągnęła.

Dla starszych dzieci polecam natomiast serię Harry Potter.

Pamiętam, ze jak sama byłam młodsza to byłam wielką fanką tych ksiażek, obecnie czytają je moje dzieciaki 🙂

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Somme

Dla starszaków polecam

- Operacja Wrak, Biuro detektywistyczne nr.2
- Nelly Rapp
- Trefny nauczyciel (Niemożliwi detektywi)
- Złodziej widno (Feralne Biuro Śledcze)

Zreszta świetna jest jeszcze serią książek Harry Potter, zaczytywałam się tym jako dziecko, obecnie czytaja moje dzieci :) W poszukiwaniu dobrych ksiażek polecam zajrzeć sobie do księgarni Egmont. Obecnie mają tam sporo zniżek na wiele pozycji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula

Wszystkie kartonówki dla maluchów od Wydawnictwa MD Monika Duda 😉 Dźwig Dominik, Traktor Felek, Prezent dla przedszkola, Bunio Bokser i wiele mogłabym jeszcze wymieniać ! Polecam zajrzeć na stronkę jeśli szukacie fajnych książek dla dzieci https://www.wydawnictwomd.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasiaanna

A czy ktoś ma tego ebooka i poleca?

https://100pomyslow.pl/produkt/50-prostych-pomyslow-na-proste-zabawy-ebook/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patka

Ostatnio staram się dbać o to żeby moje dzieci więcej czytały i podrzucam im od czasu do czasu jakieś wartościowe książki. Ostatnio kupiłam im "Puk, puk! Otwórzcie drzwi!" i naprawdę są zachwycone, a ja wiem, że kupiłam im wartościowe ksiażki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emik84

Wydawnictwo Greg oddało niedawno w ręce małych czytelników cykl trzech fantastycznych elementarzy, które sprawiają, że nauka nowych rzeczy będzie dla dzieci przyjemną zabawą i jednocześnie przygodą, której nigdy nie będą chciały powiedzieć "stop"! "Elementarz mądrego dziecka", Elementarz patrioty, czyli kocham Polskę" Elementarz dobrych manier".

W każdym przypadku treść publikacji przedstawiono głównie w formie niedługich rymowanek. Wierszyki wpadają w ucho, są wesołe i rytmiczne, a przy okazji przemycają całe mnóstwo mądrych i ciekawych informacji o naszym kraju, naszych symbolach narodowych, tradycji, kulturze, szeroko pojętej ekologii, dobrym wychowaniu, a nawet kuchni - czyli wszystkim tym co wiedzieć powinien każdy Polak bez względu na wiek...
Elementarze przepełnione są również kolorowymi ilustracjami aby dodatkowo uprzyjemnić najmłodszym czas spędzony przy lekturze.Wydane zostały w wygodnym formacie i twardej oprawie aby mogły służyć dzieciom przez wiele długich lat. Są bowiem takie rzeczy, o których trzeba wiedzieć i pamiętać bez względu na wiek. Takie książki to zatem obowiązkowe pozycje w domowej biblioteczce ;)
Niebawem pokażę Wam bliżej każdy z tytułów cyklu. Już dziś jednak gorąco zachęcam do odwiedzenia strony wydawcy i sprezentowania tych pięknych elementarzy swoim dzieciom. Ta inwestycja na pewno się opłaci, a do książek maluchy nie raz powrócą czy to kierowane chęcią zdobycia nowych informacji czy przeczytania zabawnej rymowanki. Tak właśnie jest w przypadku moich dzieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...