Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze Według Was Książki Dla Dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
Postanowiłam założyć ten watek, aby każda z mam znalazła informację, jakie książki według mam są najlepsza dla naszych pociech...

Mój Mikołaj uwielbia książeczki z serii o Kamyczku :) Krótkie, prostym językiem napisane z radami jak powinno zachować się dziecko w danej sytuacji.
Szczególnie mi pomogła książeczka pt. "Dobranoc".
Książki z tej serii według mojej oceny są bardzo dobre dla 2-4 latków...Polecam!

Anulka swietny temat watku bo szczerze powiedziawszy nie raz nie dwa stalam w ksiegarni i nie wiedziala co kupic
moja Julka jest teraz na etapie ksiazczek o kotku i piesku
jestem kociak poliglota widzial kto takiego kota-jak to slyszy od razu mowi miau i moge przed snem jej to czytac az zasnie ale dopiero jak skonczyla roczek tak naprawde zaczela sie ksiazkami interesowac bo wczesniej byl to raczej kolejny przedmiot to gryzienia

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

A ja Wam polecam książki wydawnictwa Literatura.
Dla maluchów i dzieci "przedszkolnych" stworzono
fantastyczną serię "Poduszkowce", w której każdy
znajdzie nie jedną pozycję do poczytania nie tylko na
dobranoc.
Zasypianki - Dziecko w Centrum
Zasypianki to seria krótkich zaskakujących i niebanalnych historyjek dobrych do czytania na dobranoc.

Daleko czy blisko - Dziecko w Centrum
Zabawne opowiadania "omawiające" przy okazji przeciwieństwa w świecie.
Aleksander - Dziecko w Centrum
Po tych opowiadaniach uśmiechają się i czytający i słuchający :)

Od rzeczy do rzeczy - Dziecko w Centrum
Niebanalne opowiadania o całkiem zwykłych rzeczach, czasami rymowane - jak na autorkę piosenek Gawędy przystało.

i jeszcze wiele innych, poszukajcie same tej serii!

Pozdrawiam
Agnieszka

Odnośnik do komentarza

DzieckowCentrum.pl
A ja Wam polecam książki wydawnictwa Literatura.
Dla maluchów i dzieci "przedszkolnych" stworzono
fantastyczną serię "Poduszkowce", w której każdy
znajdzie nie jedną pozycję do poczytania nie tylko na
dobranoc.
Zasypianki - Dziecko w Centrum
Zasypianki to seria krótkich zaskakujących i niebanalnych historyjek dobrych do czytania na dobranoc.

Daleko czy blisko - Dziecko w Centrum
Zabawne opowiadania "omawiające" przy okazji przeciwieństwa w świecie.
Aleksander - Dziecko w Centrum
Po tych opowiadaniach uśmiechają się i czytający i słuchający :)

Od rzeczy do rzeczy - Dziecko w Centrum
Niebanalne opowiadania o całkiem zwykłych rzeczach, czasami rymowane - jak na autorkę piosenek Gawędy przystało.

i jeszcze wiele innych, poszukajcie same tej serii!

Pozdrawiam
Agnieszka

Bardzo dziękuje za te pozycje- jest tak wiele książek na rynku, że wybrac te właściwą co bawi i uczy, ale dobrze to robi jest ciężko.
Dziekuje bardzo mi się podobają te książki

Odnośnik do komentarza

Moj 3-letni Davidek lubi ksiazki o franklinie,szczegolnie o kamyczku,no i o kubusiu puchatku ostatnio-bardzo za nim przepada i kaze sobie kupowac wszystko co z nim zwiazane!A ostatnio nauczyl sie na pamiec bajki o czerwonym kapturku-i przed snem mowi mama ja dzis opowiem ci bajke o dziewczynce i wilku i tak fajnie opowiada!A mowi duzo i caly czas buska mu sie nie zamyka.

Odnośnik do komentarza

Kochane mam nadziej ze nie zdubluje tematu:) otoz jak pewnie wiekszosc z Was wie niemieszkam w Polsce a zalezaloby mi bardzo zeby moja dzidzia jakos sie mogla dogadac z dziadkami:) chcialabym zakupic jakies ksiazeczki, na razie tylko do czytania do brzuszka ale kompletnie nie wiem jakie by sie nadawaly:Zakręcony: wiem ze wybor w ksiegarniach jest ogromny no ale jak nie mozna wziac do reki i przejrzec to staje sie wrecz niemozliwe dobranie czegos odpowiedniego.. slyszalam ze brzuszkowi najlepiej czytac jakies rytmiczne wierszyki.. co wy czytalyscie?mozecie mi cos polecic...
a jesli wasze dziecko ma ukochna ksiazeczke piszcie rowniez tutaj!!na pewno przyda sie mama z dluzszym stazem:)
pozdrawiam cieplutko i czekam na propozycje a juz o zakupie pomysli moja niezastapiona mama:)

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

SylwiaŁ-W
Anulka
Małgosia
Tym razem polecam WAM coś moi chłopcy dostali kilka dni temu i pochłaniamy to na jednym
wdechu :Śmiech:
Poczytaj mi, mamo. 50 bajek do czytania na głos

Poczytaj mi, mamo. 50 bajek do czytania na głos

Gosiu zakupiona, teraz czekam na przesyłkę!!!!:Całus:

I co Anulka, przyszła już książeczka?
przyszła, ale bez rewelacji...

teraz zakupiłam Bajki na dobry sen - Gerlinde Ortner - Merlin.pl

bardzo fajne bajeczki

Odnośnik do komentarza

Witam:))

Ja osobiście polecam W krainie bajek i W krainie fantazji obie Barnabe, super napisane -prostym, językiem i prześlicznie ilustrowane!
poza tym jeszcze bajki firmy MARTEL np. kotka zuzelka i przyjaciele - wszystkie twarde strony i co najfajniejsze w tekst wplecione są malutkie obrazeczki tak, że w czasie czytania dziecko może samo dopowiadać :) poza tym ślicznie i kolorowo ilustrowane :)

na internecie w księgarni są po ok 13 zł... Barnabe po ok 20zł ale warto:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...