Skocz do zawartości
Forum

Emocjonalny powrót mojego ex


jdonwer

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moja historia, 3 lata temu mój mąż zostawił mnie na inną kobietę. Dla mnie był człowiekiem mojego życia, kochałam go jak szalony.
Po tym, jak opuścił, nie mogłem się nad nim, bo nadal go kocham. Na początku trzymaliśmy się w kontakcie, a następnie wyciąć mosty. To boli mnie, bo powiedziałem sobie, że nie można wymazać 3 lata bardzo intensywny związek, bardzo komplemento.
To jak ja po porady Pani, która była w stanie odzyskać jej ex dzięki medium, że również przystąpił w ten sam sposób z tego medium i w pracy 7 dni, mój ex skontaktował się ze mną ponownie. A potem, w tym samym czasie, ujawnia mi, że miał tylko jedno w umyśle, aby mnie znaleźć i wrócić razem ze mną ponownie, że zdaje sobie sprawę, szkoda, że zrobił dla mnie, pozostawiając mnie przez cały ten czas...
Od mojego ex wrócił, on dba o mnie i kocha mnie znacznie więcej niż wcześniej. Przenieśliśmy się razem i miał piękną małą dziewczynkę.
Więc jeśli Twoje serce jest zdesperowany i chcesz uzyskać ex powrotem jak mój przypadek, skontaktuj się z tym medium: v.legba@live.fr

Z Marta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...