Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość

23. II. Imieniny: Będomira, Będzimira i Wędziemira

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

Witam

U mnie po wizycie jak najbardziej ok. Co tam u was? 

Ja mogę pochwalić się, że mam dużo więcej energii do działania od tygodnia. 🙂 także biorę się za urządzanie sypialni w końcu długo wyczekiwanej.

Pozdrawiam was serdecznie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka

U mnie po wizycie wszystko wporzadku. Niestety małe się tak kręci że póki co nie można określić płci. Następna wizyta 14 marca a prenatalne 18 marca 🙂 a jak u Was 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

24. II. Imieniny: Bolebora, Gromisława, Toligniewa, Tolisława i Tolisławy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

Ja nie chce poznawać płci tym razem. Mam nadzieję, że dam radę wytrzymac do końca ciąży hahah

🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

26. II. Imieniny: Bogumiła, Lutmiara, Lutomira i Mirosława

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinia

Hej dziewczyny 

Ja wizytę mam na 6.03 zaczęłam właśnie 16 tydz i czuje się super w ogóle nie czuje jak bym w ciazy była To moja drugą ciaza w pierwszej było gorzej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

28. II. Imieniny: Bogurada, Chwaliboga, Faliboga, Ludomira i Nadbora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

29. II. Imieniny:  Lecha i Dobrosiodła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

02.III. Imieniny:  Radosława, Radosza, Rasława i Racława

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wczorajszej wizycie 18+4 wszystko dobrze, dzidzia ma 260g😁 nadal nie widzi płci, mój gin strzela że dziewczynka, na prenatalnych pani gin mówiła że chłopiec, 50/50 i i tak nie wiem😂 niby bez znaczenia ale już tak mnie kusi żeby kupić coś dla maluszka....

A właśnie, kiedy myślicie o pierwszych zakupach?wyprawka to za duże słowo☺️ możecie się opanować pomiędzy malutkimi ubrankami czy czekacie grzecznie?pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

6.III. Imieniny: Cymbarki, Będzimysła, Róży i Wojsława

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda Gdańsk

Hey. Ja mam 15ty tydzień. Termin z usg to 28.08 ale to moja 3cia ciaza i 3cia cesarka. W zwiazku z tym bedzie to planowana cesarka. Bardzo sie ciesze ze bede miala ten luksus na finale braku strachu jak sie rozwiaze porod. Ale i tak jestem przerażona jak to bedzie przy 3cim cieciu...

Do 13go tygodnia czulam sie ekstremalnie zle. Dobrze czulam sie tylko kiedy jadlam. Mam juz +7kg i brzuch jak w 6tym miesiacu

W 12tym tygodniu na usg genetycznym juz udało sie zobaczyc ze to chłopak! 

Pierwszy w rodzinie. Po 2 corkach to mila odmiana:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka

Tak myślę zaczynać zakupy koło czerwca. Pierwsza ciążę poronilam i tak jakoś boję się już kupować.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krucha

Ja też gdzieś koło czerwca myślę. W lipcu chce mieć wszystko już ogarnięte. A sierpień odpoczywac i czekać na wielki dzień 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula36

Magda Gdańsk- hej jestem w bardzo podobnej sytuacji co Ty. To jest moja 3 ciąża,  i 3 też będzie cesarka. Jestem obecnie w 16 tc ( już kończymy), ale niestety nie wiem jakiej płci jest dzieciątko. Przede mną połówkowe prenatalne, jak mój gin mi nie powie do tego czasu, może wtedy się dowiem.  Mam nadzieję,  że 3 cesarka przebiegnie bez żadnych powikłań.  Brzuch też mam duży,  choć przytyłam 3 kg, ale miałam tu i ówdzie po 2 pierwszych ciążach , wtedy sporo przytyłam. Trzymam kciuki za wszystkie sierpnióweczki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaDwójki

Hej 🙂 dawno nie zaglądałam,  strasznie źle się czułam cały styczeń oraz luty... to była istna masakra, mdłości takie jak po największej balandze w życiu do tego zmęczenie, senność brak apetytu i ogólnie było po prostu źle... teraz już o niebo lepiej choć mdłości dalej dokuczaja szczególnie rano i wieczorem a to już przecież 16 tydzien... mam nadzieję że już niedługo będzie już po wszystkim 🙂 ogarnęłam się psychicznie trochę i pokonałam doła którego miałam jak dowiedziałam się o 3 nieplanowanej  i nieoczekiwanej ciąży... Nie znam jeszcze płci ale niedługo mam nadzieję się dowiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

9.III. Imieniny: Mścisławy i Przemyślibora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

11. III. Imieniny: Drogosławy, Świetlany, Nawoja i Ludosława

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

16.III. Imieniny: Budzimira, Dzirżyterga, Miłostryja i Przybymira

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula36

Cześć dziewczyny!

W tym tygodniu mam wizytę u mojego gin, zaczęłam obecnie 18tc. Badania, zrobiłam w prywatnym laboratorium, bo wszystkie inne są nieczynne. Martwię się też tą  wizytą bo kończy mi się zwolnienie lekarskie a jednak wolałabym nie wychodzić z domu. Czy wy też martwcie się sytuacją,  która ma miejsce w naszym i nie tylko kraju. Czy te prywatne  praktyki lekarskie powinny być też nie czynne? Tylko co z nami z kobietami w ciąży? Co wy o tym myślicie? Kiedy macie wizyty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ula też się zastanawiałam dzisiaj jak z tymi wizytami, mam 20+3, wizyta za tydzień-24go, też jestem na L4, cały czas myślę być, ciekawi mnie jak moja przychodnia (prywatna) podejdzie do tematu, niby na godzinę ale zawsze napcha tyle że cała poczekalnia i godzinę obsuwy, dzwonić nie dzwoniłam, ale jeszcze trochę i  trzeba będzie. Przerażające jest to co się dzieje, każda wizyta jest dla nas kobiet w ciąży ważna, myślę że się odbędzie chociaż nigdzie nie słyszałam wzmianki o wizytach ciężarnych kobiet....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...