Skocz do zawartości
Forum

Sierpniòweczki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :)
Ja dopiero w piątek idę do lekarza, mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku i do was dołączę już tak na serio :D Póki co jestem po pozytywnej bHCG i pozytywnym teście. Jak wyglada u was kwestia z informowaniem rodziny o ciąży? Mój partner bardzo chce pochwalić się swoim rodzicom w wigilię :) jak to u was wyglada ?

Odnośnik do komentarza

Witaj Pola Ajka Fruzia
Pola i Ajka chyba jesteśmy w podobnym wieku;-)
A Fruzia i Krucha ile macie lat?

Pola tj pierwsza wizyta za tobą, też byłam 1x w 5t i był pęcherzyk, jest super
Oj to życzę cierpliwości do styczniowych wizyt

Fruzia my teraz po 2 wizycie >6t2d powiedzieliśmy rodzicom o ciąży, pierwszy raz widziałam bijące serduszko, płakaliśmy ze szczęścia...
(tj moja 3 ciąża, dwie zakończyły się w 8 i 9 tyg, brak echa płodu) zwzgl na ryzyko teraz chodzę co 7 lub 10dni, jak już przebrne przez ten najgorszy czas to może będę chodzić co 3 tyg.

Tj wasza 1 ciąża?dziecko?
Krucha już wiadomo że ma 4latka, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Gość Paula1987

Już utworzyłam grupę, jak chcecie to wyślijcie mi zaproszenie do grona znajomych mój profil to Paulina Bogunia zdjęcie profilowe mam w niebieskich spodniach i czarnej bluzce. Jak zaprosicie mnie do znajomych to dodam was do grupy. Jest to grupa 100% tajna nikt z waszych znajomych nie będzie mógł zobaczyć co tam jest tylko my. Tak ze zapraszam

Odnośnik do komentarza

Ja mam zaraz 8 tydzień, jutro kolejna wizyta.
Ajka ja wczoraj wymiotowałam 4x u nas rodzinnie panuje jelitówka od poniedzieli- więc nie do końca myślę że to ciążowe, dziś dobrze, Cola pomogła ufff, ogólnie jem jak wróbelek, nie mam apetytu od początku, odrzuciło mnie od miesa i tak trochę wymuszam jedzenie, trochę się tym martwię....
Mdłości były 4 i 5 tydzień gdzie takie baaardzo były w 5t może z 4 dni, w poprzednich ciążach też były w 5t.
Krucha piersi bolą odziwo od >5 tyg. i teraz cały czas, kłopotliwe w nocy bo lubię spać na plecach, a teraz? jakby 2 kamienie na klacie leżały, no i ciągle sikam, przez co budzę się b.czesto
Myślę że fajnie by było tu jeszcze popisać żeby się przyłączały kolejne cieżaròweczki bo jest nas garstka;-)
Krucha Ajka, zdrówka, nie dajcie się grupie, choć to podobno 1 z pierwszych objawów ciążowych

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Dzisiaj zaczyna mi się 7 tydzień, objawy to ból w podbrzuszu, ból piersi, ciagle zmeczenie... mogła bym spać dzień i noc. Nie wymiotuje, ale mam czasami tak dziwnie kwaśno w ustach i jestem cały czas głodna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...