Skocz do zawartości
Forum

Sierpniòweczki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

U mnie po wizycie jak najbardziej ok. Co tam u was? 

Ja mogę pochwalić się, że mam dużo więcej energii do działania od tygodnia. 🙂 także biorę się za urządzanie sypialni w końcu długo wyczekiwanej.

Pozdrawiam was serdecznie 🙂

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszej wizycie 18+4 wszystko dobrze, dzidzia ma 260g😁 nadal nie widzi płci, mój gin strzela że dziewczynka, na prenatalnych pani gin mówiła że chłopiec, 50/50 i i tak nie wiem😂 niby bez znaczenia ale już tak mnie kusi żeby kupić coś dla maluszka....

A właśnie, kiedy myślicie o pierwszych zakupach?wyprawka to za duże słowo☺️ możecie się opanować pomiędzy malutkimi ubrankami czy czekacie grzecznie?pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość Magda Gdańsk

Hey. Ja mam 15ty tydzień. Termin z usg to 28.08 ale to moja 3cia ciaza i 3cia cesarka. W zwiazku z tym bedzie to planowana cesarka. Bardzo sie ciesze ze bede miala ten luksus na finale braku strachu jak sie rozwiaze porod. Ale i tak jestem przerażona jak to bedzie przy 3cim cieciu...

Do 13go tygodnia czulam sie ekstremalnie zle. Dobrze czulam sie tylko kiedy jadlam. Mam juz +7kg i brzuch jak w 6tym miesiacu

W 12tym tygodniu na usg genetycznym juz udało sie zobaczyc ze to chłopak! 

Pierwszy w rodzinie. Po 2 corkach to mila odmiana:-)

Odnośnik do komentarza

Magda Gdańsk- hej jestem w bardzo podobnej sytuacji co Ty. To jest moja 3 ciąża,  i 3 też będzie cesarka. Jestem obecnie w 16 tc ( już kończymy), ale niestety nie wiem jakiej płci jest dzieciątko. Przede mną połówkowe prenatalne, jak mój gin mi nie powie do tego czasu, może wtedy się dowiem.  Mam nadzieję,  że 3 cesarka przebiegnie bez żadnych powikłań.  Brzuch też mam duży,  choć przytyłam 3 kg, ale miałam tu i ówdzie po 2 pierwszych ciążach , wtedy sporo przytyłam. Trzymam kciuki za wszystkie sierpnióweczki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość MamaDwójki

Hej 🙂 dawno nie zaglądałam,  strasznie źle się czułam cały styczeń oraz luty... to była istna masakra, mdłości takie jak po największej balandze w życiu do tego zmęczenie, senność brak apetytu i ogólnie było po prostu źle... teraz już o niebo lepiej choć mdłości dalej dokuczaja szczególnie rano i wieczorem a to już przecież 16 tydzien... mam nadzieję że już niedługo będzie już po wszystkim 🙂 ogarnęłam się psychicznie trochę i pokonałam doła którego miałam jak dowiedziałam się o 3 nieplanowanej  i nieoczekiwanej ciąży... Nie znam jeszcze płci ale niedługo mam nadzieję się dowiem 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

W tym tygodniu mam wizytę u mojego gin, zaczęłam obecnie 18tc. Badania, zrobiłam w prywatnym laboratorium, bo wszystkie inne są nieczynne. Martwię się też tą  wizytą bo kończy mi się zwolnienie lekarskie a jednak wolałabym nie wychodzić z domu. Czy wy też martwcie się sytuacją,  która ma miejsce w naszym i nie tylko kraju. Czy te prywatne  praktyki lekarskie powinny być też nie czynne? Tylko co z nami z kobietami w ciąży? Co wy o tym myślicie? Kiedy macie wizyty?

Odnośnik do komentarza

Ula też się zastanawiałam dzisiaj jak z tymi wizytami, mam 20+3, wizyta za tydzień-24go, też jestem na L4, cały czas myślę być, ciekawi mnie jak moja przychodnia (prywatna) podejdzie do tematu, niby na godzinę ale zawsze napcha tyle że cała poczekalnia i godzinę obsuwy, dzwonić nie dzwoniłam, ale jeszcze trochę i  trzeba będzie. Przerażające jest to co się dzieje, każda wizyta jest dla nas kobiet w ciąży ważna, myślę że się odbędzie chociaż nigdzie nie słyszałam wzmianki o wizytach ciężarnych kobiet....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...