Skocz do zawartości
Forum

Sierpniòweczki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaDwójki

Hej ja mam 31 lat i to moja 3 ciąża. Mdłości mam okropne, wrażliwość na zapachy nadnaturalna, potrafię z drugiego pokoju wyczuć że moje młodsze dziecko zrobiło kupę do pieluszki... masakra jednym słowem... kiedy to minie :-(

Odnośnik do komentarza
Gość MamaDwójki

Ja miałam dzisiaj usg. Lekarz stwierdził 6tyg 2dni ciąży. Pecherzyk bym widoczny a w nim jakaś kuleczka ale ciężko stwierdzić co to, no chyba zarodek :-) ale bicia serduszka nie było widać... Jeszcze za wcześnie?? Usg miałam brzuszne...

Odnośnik do komentarza

To przywita się i ja :)
W poniedziałek zaczęłam 8 tydzień, z wyliczeń termin na 24 sierpnia. W 5tyg i 4dniu byłam potwierdzić ciążę i została potwierdzona, ale jeszcze wtedy serduszko nie biło. Jutro mam kolejny raz gin, ale prywatnie bo do swojej pani dr dostanę się dopiero w lutym:/.
Mam 35lat i to moje drugie dzieciątko, pierwsza ma 3latka i prawie 4 miesiące :)
Mam okropne mdłości, 2 razy prawie zemdlalam. Ogólnie czuję się bardzo fatalnie-powtórka z 1 ciąży.
Miłego dnia-Nika

Odnośnik do komentarza

Hej. U mnie 11 tydzień:-). W 7 tyg. serduszko biło, ominęły mnie wszystkie przykre objawy- oprócz bólu piersi i zmęczenia, następne USG mam za tydzień i już nie mogę się doczekać żeby sprawdzić czy wszystko jest ok, trochę się denerwuje, bo to moje pierwsze dziecko, długo na nie czekaliśmy. Buziaki dla Was:-* 

Odnośnik do komentarza

20.11.2018 zakładałam wątek sierpniówek 2019, niesamowite jak to zleciało. Pamiętam jak dziś ten stres i obawy towarzyszące nam wszystkim.  Gratuluję wam z całego serca dobrych nowin. Życzę wam żebyście miały nudną i spokojną ciążę i szybkie porody w terminie 😉

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim! Jestem aktualnie w 13 tc, termin na 7 sierpnia i 36 lat na karku. To moja pierwsza ciąża po dwóch latach starań.teraz już się trochę uspokoiło ale na początku miałam krwawienie i odklejenie kosmówki, a przedwczoraj lekarz stwierdził że skraca mi się szyjka macicy, więc nie jest lekko. Ostatnie 3 miesiące kosztowały mnie mnóstwo stresu, u Was też tak było?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...